۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۴۲
کد خبر: 83293902
T T
۰ نفر
رای كمیته انضباطی درباره دیدار پرسپولیس- سپاهان اعلام شد

تهران- ایرنا- كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره دیدار تیم های پرسپولیس تهران و سپاهان اصفهان صادر كرد كه براساس آن با توجه به گزارش های رسیده از طرف مقامات رسمی مسابقات و ناظران انضباطی، «سیاوش یزدانی» بازیكن تیم سپاهان تا اطلاع بعدی از همراهی این تیم محروم شد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، اعضای كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امروز(شنبه) گرد هم آمده و آرای خود درباره اتفاقات شب گذشته دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان را به این شرح اعلام كردند.
با اعلام كمیته انضباطی یزدانی به دلیل تخلفات حادث شده(تحریك به خشونت) به استناد ماده 100 مقررات انضباطی تا صدور رای نهایی از همراهی تیم خود در تمامی مسابقات تا اطلاع ثانونی معلق و محروم شد.
وی جهت ادای پاره ای از توضیحات روز شنبه مورخ 14 اردیبهشت 98 باید در كمیته انضباطی حاضر شود.
باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم رعایت شرایط میزبانی و فروش بیش از حد ظرفیت بلیت این دیدار، باید ظرف 48 ساعت آینده درباره این موضوع توضیحات خود را به كمیته انضباطی ارائه كند.
«امیر قلعه نوعی»، سرمربی تیم سپاهان نیز به دلیل عدم حضور در نشست های متعدد خبری و تكسیرا – مربی تیم سپاهان به دلیل رفتار غیر ورزشی، چنانچه دفاعیاتی در این باره دارند، می توانند حداكثر ظرف 48 ساعت آینده به كمیته انضباطی اعلام كنند.
همچنین «مهدی كیانی»، بازیكن تیم سپاهان به دلیل تخلف و نشر اكاذیب از طریق انجام مصاحبه، ابلاغ شده است كه چنانچه دفاعیاتی دارد تا 48 ساعت آینده به كمیته انضباطی ارسال كند.
ورزشی **9144**9129