ارزشمندترين بسكتباليست آسيا: دوست دارم يك سال در گرگان بازي كنم

تهران- ايرنا- ارزشمندترين بسكتباليست آسيا كه ميهمان ويژه اولين ديدار فينال ليگ برتر در گرگان بود و تقابل شهرداري اين شهر برابر نفت آبادان را ديد از علاقه اش براي تجربه كردن حضور در تيم شمالي بسكتبال كشور صحبت كرد.

به گزارش ايرنا، حامد حدادي پرافتخارترين بسكتباليست آسيا امروز ميهمان ويژه اولين ديدار فينال ليگ برتر بسكتبال بود و با حضور در سالن امام خميني (ره) گرگان تقابل شهرداري گرگان و نفت آبادان را از نزديك ديد.
ملي پوش بسكتبال ايران پس از پايان مسابقه اول درباره اين ديدار اظهار كرد: مسابقه بسيار جذاب و خوبي بود. به نظرم همان جايي كه شهرداري گرگان تمركزش را از دست داد تيم نفت آبادان به بهترين شكل از فرصت هايش استفاده كرد و با چند شوت سه امتيازي توانست پيشي بگيرد.
او ادامه داد: البته بازهم شهرداري گرگان به بازي برگشت و حتي مي توانست برنده باشد اما نفتي ها خوب كار كردند و در نهايت نيز برنده شدند. فارغ از برد و باخت به نظرم هواداران توانستند يك مسابقه خوب و در سطح فينال را تماشا كنند.
ستاره بسكتبال ايران و آسيا درباره حضورش در گرگان نيز بيان كرد: آخرين باري كه به گرگان آمدم 10 سال پيش بود كه به عنوان بازيكن وارد سالن شدم. خيلي دوست داشتم كه دوباره در اين سالن حضور داشته باشم. وقتي شهرداري گرگان به فينال رسيد واقعا خوشحال شدم و به بازيكنان و مربيان تبريك گفتم. خودم را هم رساندم كه اين مسابقه ها را تماشا كنم.
سنتر تيم ملي بسكتبال ايران همچنين گفت: گرگاني ها واقعا بسكتبال را دوست دارند و آن را مي فهمند. بسكتبال بلد هستند و همين مساله باعث مي شود كه جو سالن جذاب شود. خوشحالم كه به غرب آسيا رسيده اند و اميدوارم با حمايت شهردار و مسئولان استان بتوانند به مراحل بالاتر هم صعود كنند.
او در پاسخ به اين سوال كه آيا تمايل دارد در شهرداري گرگان بازي كند؟ بيان كرد: بله واقعا دوست دارم يك سال در اين تيم و در اين سالن بازي كنم.
حدادي ادامه داد: سالن گرگان جو بسيار خوبي دارد. مردم گرگان هم به خوبي تيمشان را حمايت كردند و امروز با اينكه شكست خوردند دو تيم را تشويق كردند. بازي بسيار خوبي بود و اميدوارم مسابقه فردا نيز همينطور باشد.
ملي پوش بسكتبال ايران درباره ديدار دوم دو تيم نيز گفت: اميدوارم هر دو تيم عملكرد خوبي داشته باشند و فارغ از نتيجه همه يك مسابقه جذاب را تماشا كنيم.
ورزشي**9219**9118**

سرخط اخبار ورزش