۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
کد خبر 83292487
۰ نفر
همايش پياده روي با خانواده در تالش برگزار شد

آستارا - ايرنا - شهروندان تالش با اجراي پياده روي با خانواده در اين شهر، هفته سلامت را گرامي داشته و بر صيانت طبيعت در برابر آلاينده ها تاكيد كردند.

به گزارش خبرنگار ايرنا پياده روي با خانواده در شهر تالش، امروز (جمعه) از ميدان امام (ره) تا سد سراگاه برگزار شد و اقشار مختلف مردم و مسئولان دستگاه ها و نهادهاي محتلف در آن شركت كردند.
حضور پر شور خانواده ها نشانگر استقبال از اين برنامه فرهنگي و ورزشي بود و دست نوشته ها با شعارهاي زيست محيطي، از تاكيد مردم بر حفظ طبيعت و مديريت پسماند حكايت داشت.
سيد عيسي مهدوي فرماندار تالش در اين برنامه به خبرنگار ايرنا گفت: مردم اين شهرستان همواره از برنامه هاي اجتماعي و با نشاط استقبال مي كنند و اداره ورزش و جوانان و سازمان هاي مردم نهاد، بايد اجراي اين قبيل آئين ها را در دستور كار خود داشته باشند.
وي افزود: شعار بزرگ اين حركت مردمي، صيانت از داشته هاي طبيعي و حفظ سلامتي است و دستگاه هاي مرتبط بايد بيش از اين به رسالت خود در سنجش و رصد مولفه هاي بهداشت و سلامتي فردي و اجتماعي توجه كنند.
در پايان اين همايش به قيد قرعه به چند تن از شركت كنندگان هدايايي اهدا شد.
شهر تالش بيش از 55 هزار نفر جمعيت دارد.
شهرستان تالش با 200 هزار نفر جمعيت در بخش هاي مركزي، اسالم، حويق و كرگانرود در 110 كيلومتري غرب مركز استان گيلان واقع شده است.
7106 / 7124/2007