۵ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۲۶
کد خبر: 83292107
۰ نفر
سرمربي استقلال خوزستان:بهتر از نساجي بوديم ،حقمان برد بود

اهواز - ايرنا - سرمربي تيم استقلال خوزستان گفت: در بازي مقابل نساجي مازندران برتر از حريف بوديم و حقمان پيروزي در اين ديدار بود.

به گزارش ايرنا محمد علوي پنجشنبه بعد از تساوي يك بر يك تيمش مقابل نساجي در نشست خبري اظهار داشت:بازيكنان استقلال خوزستان همه براي رسيدن به دروازه حريف تلاش مي ‌كنند، همه كار دفاعي مي كنند و در حمله هم همينطور است هر چند اين موضوع كار ما را سخت مي ‌كند.
وي ادامه داد: تيم استقلال خوزستان از لحاظ بدني ضعيف بود اما اكنون در شرايط بهتري قرار داريم و خط حمله ‌ما روند بهتري در پيش گرفته است. امروز مي توانستيم هر سه امتياز بازي را از آن خود كنيم اما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتيم.
علوي در خصوص استفاده نكردن از وحيد نامداري در تركيب تيم گفت: نامداري بازيكن قابلي است و در تيم اميد ايران نيز حضور دارد اما همه بايد خودشان را در تمرينات نشان دهند و به هر كس كه پنج يا 10 دقيقه شانس بازي برسد بايد در اين مدت بهترين عملكرد را داشته باشد.
وي در خصوص مسائل فني اين ديدار گفت: تيم نساجي امروز عقب نشسته بود و اين موضوع كار ما را سخت كرده بود. ما سعي كرديم فوتبال بازي كنيم اما حريف ضد فوتبال بازي كرد. در اين ديدار 70 درصد بازي دست ما بود و همه از عملكرد استقلال خوزستان لذت بردند.
ديدار تيم هاي استقلال خوزستان و نساجي با تساوي يك بر يك به پايان رسيد.
9879/6068