۵ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۸
کد خبر: 83292033
۰ نفر
وزیر ورزش و جوانان:تكمیل 500 طرح در كشور هدفگذاری شده است

همدان- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: تكمیل و بهره برداری از حدود 500 طرح ورزشی در نقاط مختلف كشور امسال هدفگذاری شده است كه با اختصاص منابع بیشتر این تعداد طرح افزایش می یابد.

مسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر در جمع خبرنگاران افزود: سال گذشته تكمیل و بهره برداری از 500 طرح ورزشی را هدفگذاری كرده بودیم كه با توجه به تمركز خوب دولت، همكاری مجلس شورای اسلامی و همچنین استفاده از ردیف اختصاصی 27 صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده، بیش از 700 طرح را تكمیل و به بهره برداری رساندیم.
وزیر ورزش با اشاره به وجود طرح های زیاد ورزشی در همدان با پیشرفت فیزیكی مطلوب بیان كرد: هم اكنون حدود 20 طرح ورزشی در این استان در حال تكمیل است كه تعدادی را تا هفته دولت و بخشی را نیز تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد كه شامل زمین چمن، ورزشگاه، سالن سرپوشیده و استخرهای مختلف است.
وی ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر را یكی از طرح های بزرگ ورزشی استان همدان با پیشرفت فیزیكی 98 درصد دانست و ابراز امیدواری كرد: این چند درصد باقیمانده نیز بزودی تكمیل شود و پس از ماه رمضان امسال شاهد افتتاح آن باشیم.
سلطانی فر ادامه داد: ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر تا پایان حدود 200 میلیارد ریال صرف احداث و تكمیل آن خواهد شد كه اگر بخواهیم امروز شروع به ساخت چنین مجموعه ای كنیم، بیش از 350 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
به گزارش ایرنا، «مسعود سلطانی فر» ورزش و جوانان امروز /پنجشنبه/ به منظور شركت در گردهمایی هیات اندیشه ورزان جوان، دبیران سازمان های مردم نهاد جوان، هیات های ورزشی و جامعه ورزش استان همدان و شركت در شورای اداری تویسركان به استان همدان سفر كرد.
بازدید از سالن تیراندازی شهر همدان و ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر و بهره برداری از استخر بانوان شهرستان تویسركان از دیگر برنامه های وزیر ورزش و جوانان به این استان بود.
7528/2087