۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
کد خبر 83292008
۰ نفر
پیكان در دقایق پایانی رستگار شد

تهران - ایرنا - تیم فوتبال پیكان در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های كشور موفق شد در دقایق پایانی مصاف با پارس جنوبی جم به پیروزی برسد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، دیدار این دوتیم از ساعت 18 در ورزشگاه شهدای شهر قدس( قلعه حسن خان) آغاز شد و در نهایت تیم پیكان در دیدار جذاب و پرگل با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید.
شاگردان «مهدی تارتار» سرمربی تیم پارس جنوبی جم بازی را هجومی آغاز كردند و درهمان دقیقه چهار این دیدار خطا روی بازیكن این تیم سبب شد تا «رضا كرمانشاهی» داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان دهد. «روح الله سیف اللهی» پشت ضربه ایستاد و به راحتی دروازه تیم پیكان را باز كرد.
پس از این گل تیم خودروساز به حملات خود افزود تا در دقایق 7 و 44 توسط «فراز امامعلی» به گل برسد و نیمه نخست را با برتری به رختكن برود.
در نیمه دوم حریف جنوبی حملات زیادی را بر روی دروازه شاگردان «حسین فركی» سرمربی پیكان ترتیب داد تا در دقیقه 56 «محمد نوری» گل تساوی را به تور دروازه حریف بچسباند. اما این پایان كار نبود تا در نهایت در دقیقه 88 بازیكنان تیم پارس در محوطه 18قدم خود بر روی بازیكن تیم پیكان خطا كنند و داور نقطه پنالتی را نشان دهد.
«عیسی آل كثیر» پشت ضربه ایستاد و گل سوم و پیروزی بخش خودروسازان را به ثمر رساند.
با این پیروزی تیم پیكان با 31 امتیاز به رده هشتم جدول رده بندی صعود كند و تیم پارس جنوبی جم نیز با 29 امتیاز در مكان یازدهم قرار گرفت.
ورزشی**9029**1584