۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
کد خبر 83291990
۰ نفر
استقلال خوزستان در آستانه سقوط به  لیگ یك فوتبال

تهران - ایرنا - تیم فوتبال استقلال خوزستان به رغم كسب تساوی مقابل نساجی مازندران در آستانه سقوط به لیگ یك فوتبال باشگاه های كشور قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دو تیم فوتبال استقلال خوزستان و نساجی مازندران امروز پنجشنبه در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه های كشور و از ساعت 17 و 30 دقیقه به مصاف هم رفتند.
این دیدار با قضاوت «جواد رحیم زاده» در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان آغاز شد و در نهایت دو تیم به تساوی یك بر یك رضایت دادند.
شاگردان «مجید جلالی» سرمربی تیم نساجی بازی را هجومی آغاز كردند و در همان دقیقه 2 ارسال كوتاه «سجاد آشوری» بازیكن تیم نساجی از جناح راست زمین به « محمدمهدی نظری» رسید تا او نیز با استفاده از غفلت مدافعان استقلال، گل نخست این دیدار را وارد دروازه «حسین پورحمیدی» گلر تیم خوزستانی كند.
این نتیجه به رغم تلاش تیم میزبان برای رسیدن به گل تا پایان نیمه نخست ادامه داشت. اما در نیمه دوم یاران «محمد علوی» سرمربی تیم استقلال خوزستان برای تعویض نتیجه یكپارچه حمله شدند تا در نهایت در دقیقه 74 گل تساوی را به ثمر برسانند.
در این صحنه «ایوب كلانتری» پاس زیبایی به هم تیمی خود «امیرحسین باقر پور» داد تا او نیز با شوت روپای خود دروازه «حامد لك» دروازه بان تیم نساجی را باز كند و گل تساوی را به ثمر برساند.
با این نتیجه تیم استقلال خوزستان با 12 امتیاز همچنان در انتهای جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های كشور قرار دارد تا یك قدم دیگر به سقوط نزدیك شود. نساجی مازندران نیز با كسب یك امتیاز، موقتا 30 امتیازی شد و در جایگاه هشتم جدول رده بندی قرار گرفت.

**تركیب استقلال خوزستان:
حسین پورحمیدی، میثم كریمی، امیرحسین باقرپور، مهرداد پورابوالقاسم، وحید حمدی‌نژاد، محمدرضا شیرزادی، مصطفی كیانی، رضا نعامی، فرید امیری، محمد شریفی (61- ایوب كلانتری) و رضا درویشی.

**تركیب نساجی مازندران:
حامد لك، حامد شیری، جورجی گولسیانی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، علی اصغر اشوری (64- نیما مختاری )، سید محمد میری ( 54- احمد عبدالله زاده)، آرفنگ دافه، سجاد آشوری (83- امید سینك) و محمدمهدی نظری.
ورزشی**9029** 1200