۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
کد خبر 83291986
۰ نفر
سرمربی سایپا : از بازیكنانم راضی هستم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سایپا با اشاره به بازی خوب بازیكنانش مقابل ماشین سازی و رضایت از عملكرد آنها، گفت: نه دستمزد می دهند نه زمین مناسب داریم با اینحال عملكردمان خوب است.

به گزارش ایرنا، علی دایی عصر پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی افزود: امروز شاهد بازی پایاپایی از هر دو تیم بودم، در نیمه اول تیم میزبان صاحب چند موقعیت خوب شد اما عملكرد خوب دروازه بان مان مانع از رسیدن ماشین سازی به گل شد، چند موقعیت خوب هم ما داشتیم كه به خوبی از آنها استفاده نكردیم و تساوی بهترین نتیجه برای بازی امروز بود.
وی در مورد غیبت چند بازیكن ماشین سازی در این بازی گفت: من نیز چند بازیكنم را در اختیار نداشتم از این دو تیم بازی برابری ارایه كردند.
دایی اضافه كرد: این یك امتیاز نه به درد ما می خورد و نه تیم ماشین ‌سازی، اما بهترین و عادلانه ترین نتیجه بود.
سرمربی تیم فوتبال سایپا در رابطه با ادامه همكاری‌ اش با سایپا برای فصل بعد، عنوان كرد: در این مورد صحبتی با مدیریت باشگاه انجام نداده ام و تا پایان فصل صبر می كنم و بعدا تصمیم می گیرم.
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز نیز گفت: اگر بازیكنانم از موقعیت ها خوب استفاده می كردند می توانستیم سه امتیاز بازی مقابل سایپا را كسب كنیم.
محمدرضا مهاجری اظهار داشت: بازیكنان جدیدی كه امروز در تركیب تیم بودند نمره قبولی گرفتند، اما اگر در زدن ضربات آخر كم تجربگی نمی كردند و تمركز داشتند برنده میدان می شدیم.
وی گفت: سایپا با انجام بازی ‌های تركیبی و ارسال از جناحین به گل می رسد كه در بازی امروز این فرصت را به آنها ندادیم.
وی با انتقاد از داوری بازی افزود: نمی دانم داور با استناد به كدام قانون داوری، ضربه پنالتی را به نفع ما نگرفت و خطای دو ضرب اعلام كرد.
مهاجری گفت: طرفدار میدان دادن به جوان ها هستم و در بحث داوری نیز به این موضوع اعتقاد دارم اما سوت زدن داوران جوان در بازی های ماشین سازی این تیم را متضرر كرده است.
وی افزود: تیم كامل نیستیم از این رو بازی خوب تیمی به گل منجر نمی شود و این ضعف ماشین سازی است.
مهاجری گفت: منتظر اتمام فصل و تقویت و تكمیل تیم هستیم و همانطور كه دیروز اعلام كردم در ادامه فصل به دنبال تك رقمی كردن رده تیم هستیم.
ماشین سازی و سایپا با قبول تساوی در بازی هفته بیست و هفتم به ترتیب با 28 و 32 امتیاز در رده های دوازدهم و هفتم جدول رده بندی جای گرفتند.
518/3077/7485