۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
کد خبر 83291816
۰ نفر
سرمربی فولاد خوزستان: از شكست متنفرم

رشت - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از شكست متنفرم و در بازی های باقی مانده در لیگ برتر، برای كسب پیروزی به میدان می رویم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، افشین قطبی روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم های سپیدرود و فولاد خوزستان در رشت اظهار داشت: با توجه به اینكه چهار هفته تا پایان رقابت های لیگ برتر باقی مانده، ما برای كسب نتیجه مطلوب و برای پیروزی در هر چهار دیدار به میدان می رویم.
وی افزود: هدف این است كه لیگ برتر را با نتایج خوب به اتمام برسانیم كه در این راستا، در بازی برابر سپیدرود نیز با همین هدف در زمین بازی حاضر خواهیم شد تا با پیروزی برابر این تیم به اهواز برگردیم.
قطبی ادامه داد: البته این دیدار برای سپیدرود بسیار مهم است ولی ما نیز برای پیروزی خواهیم جنگید كه به طور حتم این امر باعث می شود تا بازی بسیار زیبا و جذابی را از هر دو تیم شاهد باشیم.
سرمربی فولاد خوزستان اضافه كرد: گرچه هم اكنون وضعیت تیم فولاد تغییر كرده و توانسته در این مدتی كه به عنوان سرمربی حضور دارم نتایج خوبی كسب كند و در رتبه ششم قرار گیرد، اما هدف من كسب مقام بسیار بهتری بود.
قطبی بیان كرد: اگر فصل آینده نیز سرمربی فولاد خوزستان باشم ، به طور حتم این تیم را برای قهرمانی خواهم بست و برای كسب عنوان قهرمانی لیگ برتر بازی خواهیم كرد چون من از شكست متنفرم و حتی خصوصیت اخلاقی من به گونه ای است كه علاقه ای برای كسب مقام دوم ندارم و فقط برای قهرمانی تیم را مهیا می كنم.
وی به شكست سنگین هفته گذشته فولاد برابر صنعت نفت آبادان نیز اشاره و خاطرنشان كرد: بازیكنان ما در برابر تیم های بزرگ و معروف با انگیزه بسیار زیادی ظاهر می شوند كه متاسفانه این انگیزه در دیدار با سایر تیم ها وجود ندارد و از طرف دیگر در بازی برابر صنعت نفت، دو اشتباه داوری باعث جابجایی سه گل شد چون یك پنالتی ما نادیده گرفته و همان توپ به گل تبدیل شد و یكی از گل های صنعت نفت نیز در شرایط آفساید به ثمر رسید.
قطبی گفت: به هر حال ما سعی خود را انجام می دهیم كه در این چهار بازی باقی مانده با تمام قوا و قدرت در میدان حضور یافته و در تمامی بازی ها پیروز شویم تا با خاطره خوبی این لیگ را به اتمام برسانیم.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و فولاد خوزستان عصر فردا (جمعه ششم اردیبهشت ماه) در هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر كشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم می روند.
تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر كشور كه با حضور 16 تیم در حال برگزاری است، فولاد خوزستان با 33 امتیاز در مكان ششم و سپیدرود رشت با 19 امتیاز در مكان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
7285/2007