سرمربی سپیدرود رشت:مقابل فولاد محكوم به پیروزی هستیم

رشت - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در دیدار برابر فولاد خوزستان محكوم به پیروزی و كسب هر سه امتیاز بازی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نادر دست نشان روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم های سپیدرود و فولاد خوزستان در رشت اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول و همچنین جایگاه ما در رده بندی، در بازی های خانگی محكوم به پیروزی هستیم و امیدواریم كه بتوانیم فولاد را شكست دهیم.
وی افزود: البته بازی حساس دیگری را با تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر تجربه خواهیم كرد و این دیدار گرچه سخت است اما سخت نیز شده چون این تیم هفته گذشته متحمل شكست شده و برای جبران این شكست رو در روی ما قرار خواهد گرفت.
دست نشان ادامه داد: برای ما تفاوتی ندارد چون ما برای اینكه شانس خود را برای ماندن در لیگ برتر افزایش دهیم ، محكوم به پیروزی هستیم و امیدوارم كه بتوانیم برابر این تیم جنوبی پیروز شویم تا با روحیه بهتر، رقابت های لیگ برتر را در هفته های پایانی ادامه دهیم.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود اضافه كرد: گرچه فولاد خوزستان تیم خوب و منظمی است و در خط دفاع از بازیكنان باتجربه ای تشكیل شده و در خط حمله نیز بازیكنان خوبی دارد و همچنین از كادر فنی توانمندی برخوردار است اما ما در این بازی میزبان هستیم و فقط برای كسب پیروزی به میدان می رویم.
دست نشان بیان داشت: تیم ما از لحاظ فنی نسبت به هفته های گذشته رشد داشته اما هنوز به شرایط ایده آل دست نیافته ایم و امیدواریم كه بتوانیم در این چهار بازی باقیمانده روند رو به رشد خود را ادامه دهیم.
وی به وضعیت مصدومان تیم نیز اشاره و خاطرنشان كرد: به دلیل استفاده مستمر از چمن مصنوعی ، تعداد آسیب دیدگان ما زیاد است و هم اینك نیز امیر منصوریان و علی عباسی مصدوم هستند و نمی توانند در دیدار برابر فولاد خوزستان حضور یابند اما سایر مصدومان به این بازی خواهند رسید.
وی گفت: هر جا می رویم، همه مردم از وضعیت سپیدرود نگرانند و انتظار بجایی دارند كه این تیم در لیگ برتر ماندگار شود و ما نیز این حساسیت را درك كرده ایم و امیدوارم كه طرفداران هم در این بازی خانگی ورزشگاه را پر كنند چون حضور آنان به تیم انرژی دو چندانی خواهد داد.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و فولاد خوزستان عصر فردا (جمعه ششم اردیبهشت ماه) در هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر كشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم می روند.
تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر كشور كه با حضور 16 تیم در حال برگزاری است، فولاد خوزستان با 33 امتیاز در مكان ششم و سپیدرود رشت با 19 امتیاز در مكان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.
7285/2007