۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
کد خبر 83291676
۰ نفر
شفر: دو فینال برابر الدحیل و العین داریم

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برای صعود از مرحله گروهی دو فینال برابر تیم های الدحیل قطر و العین امارات داریم كه باید پیروز شویم.

«وینفرد شفر» امروز پنجشنبه در حاشیه تمرین استقلال و در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به ایمانی كه به شاگردانم دارم، مطمئنم رسیدن به این هدف دور از دسترس نیست و می توانیم برابر این دو تیم در آسیا پیروز شویم.
تیم فوتبال استقلال تهران در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا و در دیدار برگشت برابر الهلال عربستان با یك گل شكست خورد و با 4 امتیاز در رده سوم گروه سی قرار گرفت.
وی در خصوص شكست برابر الهلال عربستان گفت: در نیمه نخست عملكرد خوبی نداشتیم ولی پس از صحبت بین دو نیمه با بازیكنان، 45 دقیقه دوم عالی بودیم و فرصت های خوبی گلزنی نیز داشتیم. البته پس از 10 نفره شدن حریف تیم ما كمی عصبی بازی كرد و قبول كنید كه دیدار این دو تیم یك بازی عادی نیست.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران افزود: پیش از آغاز این رقابت های هیچ یك از اهالی فوتبال شانسی برای موفقیت ما در آسیا قائل نبود ولی مطمئنم با حمایت هواداران، حتی می توانیم با 4 پیروزی در لیگ برتر ایران به قهرمانی برسم.
شفر با اشاره به اینكه شاگردانش برای موفقیت به انرژی مضاعف نیاز دارند، گفت: برای موفقیت در مصاف با پدیده در لیگ ایران امیدوار به پیروزی هستم ورسیدن به این هدف با قدرت، تمركز، نظم و ذهنیت بسیار قوی حاصل می شود. زیرا پدیده یكی از بهترین تیم های ایران است.
وی درباره شایعه پیوستن «الهیارصیادمنش» به یك تیم تركیه‌ای گفت: این شایعات همیشه هست ولی از مدیرعامل باشگاه خواسته ام كه صیادمنش بماند.
سرمربی استقلال به موضوع عدم سفر«بیژن طاهری» مربی استقلال همراه این تیم به امارات برای بازی با الهلال گفت: این موضوع مسئله ای توافقی برای تمرین دادن بازیكنان حاضر در تهران است. البته در انتهای رقابت های لیگ درباره حواشی با خبرنگاران گفت و گو می كنم ولی الان تمام تمركزم به موفقیت استقلال است.
شفر خاطرنشان كرد آنهایی كه از استقلال به دلیل نوع آنالیز تیم الهلال انتقاد می كنند در خانه هایی خود روی مبل نشسته اند و من فقط به آنها لبخند می زنم.
دیدار دو تیم فوتبال پدیده خراسان و استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های كشور، شنبه 7 اردیبهشت ماه و از ساعت 20 و 15 دقیقه در مشهد برگزار می شود.
ورزشی**9029**9463**