۵ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۱
کد خبر: 83291643
۰ نفر
پارس جنوبی با قدرت به كار خود در لیگ برتر ادامه می دهد

بوشهر-ایرنا- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی جم گفت: تمام تلاش برای حل مشكلات مالی انجام گرفته تا تابازیكنان با تمام قدرت در چهار مسابقه پایانی لیگ برتر حضور پیدا كنند.

به گزارش ایرنا، بهرام رضاییان روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: مشكلات مالی ما دیگر بر هیچ‌كس پوشیده‌ نیست ولی شرایط به سمت و سویی رفت كه حاشیه‌هایی در تیم ایجاد شد.
وی بیان كرد: باشگاه از تصمیم تارتار به عنوان سرمربی تیم برای كنار گذاشتن چند بازیكن حمایت می كند.
رضاییان افزود: هر بازیكنی را كه وی در اختیار باشگاه بگذارد باشگاه طبق مقررات با آنها برخورد می‌كند.
وی ادامه داد: بازی‌های بعدی تیم در لیگ برتر خیلی مهم است چراكه سازمان لیگ، كمیته داوران ، همه بخش‌های فدراسیون و باشگاه‌های دیگر می‌خواهند نتیجه تلاش های یكساله‌ خود را در هفته های پایانی بگیرند و ما نباید با تحصن و اعتراض چند بازیكن همه چیز را زیر سوال ببریم.
رضاییان ادامه داد: در هفته‌های پایانی با تیم هایی از جمله تراكتورسازی و پرسپولیس بازی داریم و باید با تمام وجود در این 2 مسابقه به میدان برویم تا در نهایت برای قهرمانی حق به حقدار برسد.
وی افزود: همچنین پیكان و ذوب‌آهن هم برای كسب جایگاه مطلوب در لیگ تلاش می‌كنند كه لازم است بهترین عملكرد را در چهار مسابقه آینده داشته باشیم.
رضاییان در ارتباط با وضعیت پرداختی های تیم پارس جنوبی به بازیكنان گفت: بازیكنان بطور قطع حقوق را دریافت می‌كنند و این موضوع دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.
وی تاكید كرد: بازیكنان نیز می‌توانند گواهی بدهند كه سال گذشته 100 درصد پول را دریافت كردند كه بدون شك امسال هم این اتفاق رخ می دهد.
رضاییان همچنین با تبریك صعود تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: امیدوارم از این پس هم شاهد اتفاق های خوب برای فوتبال بوشهر و همچنین قدرت‌نمایی دو تیم بوشهری حاضر در لیگ برتر باشیم.
پارس جنوبی جم اكنون با 29 امتیاز در رتبه نهم جدول لیگ برتر فوتبال كشور قرار دارد.
7212/6045