عرضه 60 هزارعنوان كتاب برای كودكان و نوجوانان

تهران - ایرنا - مدیر بخش كودك و نوجوان سی و دومین نمایشگاه كتاب تهران از عرضه شصت هزار عنوان كتاب در بخش كودك و نوجوان خبر داد و گفت : 270 ناشر با شصت هزار عنوان كتاب در این بخش فعال هستند.

به گزارش روز پنج شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا مستقر در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران، « مسعود گلابی» در حاشیه برپایی سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران با بیان اینكه جانمایی تمامی ناشران بخش كودك و نوجوان به شكل متمركز در طبقه همكف رواق شرقی با هدف اجرای عدالت بین ناشران صورت گرفته است، اضافه كرد: با توجه به خساراتی كه بارندگی سال گذشته به ناشران مستقر در چادر وارد كرده بود، امسال هماهنگی‌‌های لازم صورت گرفت تا با اتمام فضاسازی طبقه‌ی همكف، 270 ناشر در مساحتی بالغ بر 6500 مترمربع جانمایی شوند.
وی ،گفت: مخاطبان بخش كودك و نوجوان امسال می‌‌‌توانند به‌سهولت از تمامی غرفه‌‌ها بازدید كرده و اجحافی در حق هیچ ناشری به دلیل دسترسی دشوار یا پراكندگی ناشران در محوطه‌ی نمایشگاه نخواهد بود.
او ادامه داد :راهروهای عریض و دسترسی‌‌های متعدد در بخش كودك و نوجوان را از نقاط قابل توجه این بخش در سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران دانست و افزود: یازده درب برای سالن كودك و نوجوان اختصاص یافته كه همگی باز و قابل دسترسی است.
سی ودومین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران با شعار «خواندن، توانستن است» از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
فراهنگ ** 9211 ** 1355 **