امام جمعه بوشهر:خط مقدم تهاجم فرهنگي بانوان هستند

بوشهر- ايرنا- نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: خط مقدم تهاجم فرهنگي جمعيت جوان بانوان هستند و بانوان فرهنگي بايد توجه ويژه اي به دختران نوجوان و جوان داشته باشند.

به گزارش ايرنا، آيت الله غلامعلي صفايي بوشهري روز پنجشنبه در دوره توانمندسازي طلاب فرهنگي شاغل در آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: با توجه به اينكه ماهيت انقلاب اسلامي نفي ماهيت جهان استكبار است كشورهاي استكباري از دشمني خود دست برنمي دارند و براي نابودي آن در همه زمينه ها به ويژه نوجوان و جوانان برنامه دارند.
وي يادآورشد:نوجوانان و جوانان بسيار مستعدي داريم كه زمينه و ژن آن ها پاك است و دشمن براي ضربه زدن به اين انقلاب برروي اين قشر سرمايه گذاري كرده است.
وي بيان كرد: اين گروه سني درك صحيحي از جنگ و انقلاب ندارد و به علت ويژگي هاي جواني از جمله آمادگي پذيرش قلبي و شكل گيري شخصيت مورد توجه دشمنان هستند و بيشتر فعاليت دشمن در فضاي مجازي متمركز بروري اين قشر است.
صفايي ادامه داد: نيروهاي آموزش و پرورش و به خصوص طلاب فرهنگي نقش مهمي در آينده انقلاب دارند و خط مقدم هدايت و مشاوره دانش آموزان در كشور هستند.
وي بيان كرد: بوشهر از استان هاي ممتاز در عرصه همكاري هاي حوزه علميه و آموزش و پرورش است و بايد از اين فرصت و توان نيروها استفاده كرد.
امام جمعه بوشهر اضافه كرد: دانش آموزان را بايد مثل فرزند خود بدانيد وسعي در جذب نوجوانان و جوانان داشته باشيد.
6047/6043