سرمربی تیم استقلال خوزستان:هنوز هم به بقا در لیگ امید داریم

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بازی برابر تیم نساجی برای ما بسیار اهمیت دارد چرا كه هنوز به بقا در لیگ برتر امیدوار هستیم.

به گزارش ایرنا محمد علوی روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نساجی مازندران ، در اهواز بیان كرد: نساجی از تیم های بسیار خوب لیگ است اما ما برای پیروزی به میدان می ‌رویم و تلاش می ‌كنیم سه امتیاز بازی را بگیریم.
وی با بیان اینكه نساجی مثل تیم ما جنگنده است گفت: مقابل نفت مسجدسیلمان نشان دادیم برای هر توپ برنامه داریم و زحمت می‌ كشیم؛ در بازی فردا نیز با تلاش فراوان به دنبال كسب پیروزی هستیم.
سرمربی استقلال خوزستان بیان كرد: در بازی با تیم فولاد پس از دریافت گل، به بازی برگشتیم اما از روی كم تجربگی بازی را واگذار كردیم. در بازی با نفت مسجد سلیمان هم نشان دادیم كه می ‌توانیم گل نخوریم و به دنبال گلزنی باشیم. بازیكنان ما در آن مسابقه هر كدام به اندازه چهار نفر دویدند.
وی گفت: روی كاغذ برای ماندن در لیگ برتر شانس داریم اما نمی‌ توانیم خودمان را گول بزنیم. بازیكنان ما در هفته های اخیر فوتبال پاكی ارایه داده و نشان دادند كه سقوط حق ‌مان نبوده است و اگر آن 6 امتیاز كسر شده به تیم ما اضافه شود سقوط نمی ‌كردیم.
علوی افزود: وجود تحریم ‌ها باعث شد تا پول بازیكن خارجی استقلال خوزستان دیر پرداخت شود.
گفتنی است مجید جلالی سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی حاضر نشد.
دیدار تیم های استقلال خوزستان و نساجی از ساعت 17:30 روز پنجشنبه پنجم اردیبهشت در ورزشگاه فولاد خوزستان برگزار می شود.
9879/ 6037