جشنواره تجليل از خيرين مدرسه‌ساز در بهاباد برگزار شد

يزد – ايرنا - هم‌زمان با برگزاري جشنواره سراسري تجليل از خيرين مدرسه‌ساز در سراسر استان يزد از خيرين مدرسه‌ساز شهرستان بهاباد تجليل شد.

به گزارش ايرنا فرماندار بهاباد روز چهارشنبه در اين مراسم ايران اسلامي را مهد پرورش بزرگ مردان و آزاده زناني دانست كه نمونه واقعي انسانيت و نوع دوستي بوده و عمر گرانمايه و سرمايه خود را وقف ساختن مامن علم و دانش براي تربيت نسل آينده ساز جامعه نموده اند.
خاني زاده با تجليل از همت بلند همه خيرين مدرسه ساز ترويج فرهنگ مدرسه سازي را در جامعه ضروري دانست و بر توسعه و تجهيز فضاهاي آموزشي و ايجاد عدالت آموزشي در همه جاي شهرستان تاكيد نمود.
حسن رزاقي مدير آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نيز در سخناني ضمن ارائه آمار و ارقامي از مدارس خيري ساز شهرستان بيان داشت : خوشيختانه با همت و تلاش خيرين عزيز و توجه ويژه دولتمردان شاهد توسعه فضاهاي آموزشي در شهرستان هستيم كه قطعا باعث رشد و بالندگي آموزش و پرورش شهرستان خواهد شد.
بيست و يكمين جشنواره خيرين مدرسه ساز همزمان با سراسر استان در تمامي مدارس خير ساز شهرستان بهاباد وبه صورت نمادين اين جشنواره با حضورخاني زاده فرماندار ،رزاقي مدير آموزش و پرورش و قانع كارشناس اداره مشاركت هاي اداره كل آموزش و پرورش استان در دبستان قرآني شهيد بهابادي برگزار گرديد.
مركز شهرستان 20 هزارنفري بهاباد در فاصله 200 كيلومتري جنوب شرقي يزد قراردارد.
9877/ 6197