فرمانده انتظامي: بيش از 10 كيلوگرم مواد مخدر در مراغه كشف شد

مراغه - ايرنا - فرمانده انتظامي مراغه از انهدام باند تهيه و توزيع مواد مخدر در اين شهرستان خبرداد و گفت: با انهدام اين باند 10 كيلو و 290 گرم مواد مخدر از نوع ترياك كشف و توقيف شد.

سرهنگ رضا اصلاني فر روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر و سوداگران مرگ، ماموران مباره با مواد مخدر شهرستان با اشرافيت اطلاعاتي از فعاليت اين باند توزيع مواد مخدر، انهدام آن در دستور كار قرار دادند.
وي ادامه داد: ماموران پليس در عملياتي غافلگيركننده و هوشمندانه با شناسايي مسير تردد و نوع خودروي اعضاي اين باند موفق به دستگيري سه عضو اين باند شدند.
وي اضافه كرد: با دستگيري اعضاي اين باند، مواد مخدري كه به طرز ماهرانه اي در اين خودرو جاسازي شده بود، كشف و ضبط شد.
اصلاني فر اضافه كرد: اعضاي دستگير شده اين باند به همراه يك دستگاه خودروي توقيفي براي ادامه مراحل قانوني تحويل دستگاه قضائي شد.
وي با بيان اينكه مبارزه با سوداگران مرگ از اولويت هاي پليس است گفت: مبارزه با اين پديده شوم و مقابله با قاچاقچيان و توزيع كنندگان مواد مخدر از راهبردهاي نيروي انتظامي است.
اصلاني فر افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوك در زمينه فعاليت باندهاي توزيع مواد مخدر، مراتب را به سامانه 110 پليس اطلاع دهند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعيت در 127 كيلومتري تبريز، مركز آذربايجان شرقي واقع است.
3077/7487