۴ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۴
کد خبر: 83289962
۰ نفر
نماینده مجلس:انتقال دخترم به وزارت نفت ماموریتی است

ساری - ایرنا - نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اعلام این كه دخترش دارای مدرك مرتبط با نفت است ، گفت كه انتقال وی به وزارت نفت هم به صورت ماموریت موقت است .

عزت الله یوسفیان ملا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود كه دخترش دارای مدرك دكترای شیمی فیزیك با گرایش نفت است و به دعوت وزارت نفت به عنوان مامور به پژوهشگاه این وزارتخانه رفته است.
وی گفت كه وزارت نفت به خاطر نیاز به رشته تحصیلی شیمی فیزیك از خانم زهره یوسفیان ملا دعوت به همكاری كرده است.
عضو كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اعلام این كه دخترش پیش از این در دانشگاه فرهنگیان مشغول تدریس بود ، افزود كه وی از 17 سال پیش مدرك دكترایش را گرفته و در بیشتر نشست های مرتبط با نفت در پژوهشگاه نفت شركت می كرد.
وی ادامه داد : این انتقال نه تنها هیچ گونه مزایای حقوقی و شغلی برای دخترم در پی نداشته ، بلكه هم از لحاظ رتبه شغلی و هم میزان حقوق ، كاهش دریافتی داشته است .
زهره یوسفیان ملا دارای مدرك دكترا رشته شیمی فیزیك از دانشگاه آزاد اسلامی است و پیش از این در استخدام دانشگاه فرهنگیان بود.
موضوع انتقال دختر نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی طی روزهای اخیر در شبكه اجتماعی مطرح و اعلام شد كه وی با نفوذ پدرش به عنوان نماینده و اثرپذیری وزیرنفت به وزارت نفت رفته است.
یوسفیان ملا از چهار دوره پیش تاكنون نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی است .
6982/1654