سرمربی الوصل:بازیكنانم مقابل ذوب آهن تلاش خود را كردند

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم الوصل امارات گفت: بازیكنانم در دیدار با ذوب آهن تلاش خود را برای پیروزی كردند و به آنها تبریك می گویم.

به گزارش ایرنا، ریچ كمپ سه شنبه شب در نشست خبری بعد از بازی افزود: به هر دو تیم تبریك می گویم ، برای این دیدار این دو گل زود به ثمر رسید و ذوب آهن تیم اول صعود كننده است.
وی با بیان این كه تلاش می كنیم بازی به بازی بهتر شویم، افزود : همان طور كه قبلا در نشست خبری گفتم ذوب آهن تیم قوی است و بازیكنان با كیفیتی دارد.
وی اظهارداشت: ما می دانستیم تیم ذوب آهن در ضربات كرنر و آزاد قوی است ما در دمای 40 درجه سانتی گراد بازی می كنیم و امروز در وضعیت 10 درجه بود.
وی خاطرنشان كرد : برای دیدارهای بعدی تلاش خود را می كنیم تا بتوانیم در دیدارهای بعدی موفق باشیم.
سرمربی الوصل با بیان اینكه بازی های لیگ ایران را دنبال نمی كنم، تصریح كرد: من فقط دیدارهای تیم های هم گروه خود را دنبال و تجزیه و تحلیل می كنم.
وی ادامه داد : با این وجود می توانید روح جنگدگی و پیكار و ستیز را در بازیكنان ایران دید و كاپیتان ذوب آهن با وجود 35 سال همچنان قوی است و خوب بازی می كند.
وی تصریح كرد: ذوب آهن 10 امتیاز دارد و می تواند نشان دهند شانس اول صعود به مرحله بعدی این رقابت هاست.
به گزارش ایرنا، ذوب آهن در اصفهان دست به كار بزرگی زد و توانست با پیروزی دو بر صفر مقابل الوصل امارات علاوه بر كسب سه امتیاز كامل در یك قدمی صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان قرار گیرد.
شاگردان علیرضا منصوریان با كسب این پیروزی 10 امتیازی شد و در صدر جدول گروه خود قرار گرفت.
/6026/8114