۳ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۳
کد خبر: 83289578
۰ نفر
آگاهی از فعالیت های شوراها حق مردم است

قزوین - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: آگاهی از فعالیت های شوراها حق مردم است كه باید مورد توجه قرار بگیرد.

حكمت الله داوودی سه شنبه شب در حاشیه نشست علنی شورای شهر قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در آستانه بیستمین سالگرد تشكیل شوراها هستیم و برنامه های متعددی برای بهتر اجرا شدن این روز تدارك دیده ایم.
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین خاطرنشان كرد: وظیفه اصلی شوراها بنابر آموزه های اسلام خدمت صادقانه به مردم است كه باید این مهم در روز شوراها تبیین و مورد تاكید قرار گیرد.
وی اضافه كرد: یكی از برنامه های ما در این روز ارائه گزارش عملكرد شوراها به صورت صادقانه و شفاف برای مردم خواهد بود و این حق شهروندان است كه بدانند شوراها چه كاری انجام می دهد.
داوودی اظهار داشت: حضور در میز خدمت نماز جمعه و شنیدن مشكلات مردم شهر به منظور ارائه راهكار برای آنها از دیگر اقدامات شورای شهر در روز شوراهاست.
این عضو شورای اسلامی شهر قزوین به دعوت از مسئولان و مدیران استان در روز شوراها اشاره كرد و گفت: یكی از اهداف شورای شهر قزوین در این روز درمیان گذاشتن نقطه نظرات و سیاست های شهری با فرمانداران و مسئولان استانی است.
رییس شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینكه از اعضای سابق شورای شهر قزوین در روز شوارها تجلیل می شود، اظهار داشت: تصمیم داریم با تشكیل یك جلسه و دعوت از اعضای ادوار شورای شهر قزوین ضمن تقدیر و تشكر از نقطه نظرات كارشناسی آنها برای پیشبرد اهداف شهری استفاده كنیم.
داوودی خاطرنشان كرد: برگزاری نشست خبری با حضور اصحاب رسانه قزوین در روز شوراها از دیگر برنامه های هفته است.
نهم اردیبهشت در تقویم شمسی جمهوری اسلامی ایران به نام روز شوراها نام گذاری شده است.
9925*3013

سرخط اخبار استان‌ها