پليس خراسان شمالي 76 كيلوگرم ترياك كشف كرد

بجنورد- ايرنا- فرمانده انتظامي خراسان شمالي گفت: پليس اين استان با همكاري يكي از استان هاي ديگر موفق به كشف 76 كيلوگرم ترياك در يك عمليات مشترك شد.

به گزارش ايرنا به نقل از پليس؛ سردار عليرضا مظاهري روز سه شنبه در اين رابطه اظهار داشت: در پي اعلام خبري مبني بر اينكه افرادي در زمينه انتقال مقدار قابل توجهي مواد مخدر از استان هاي جنوبي به اين استان فعاليت مي كنند ماموران با انجام يكسري اقدامات فني و پليسي موفق شدند محل تردد اين افراد را مورد شناسايي قرار دهند.
وي افزود: در اين راستا ماموران اين استان با همكاري پليس مبارزه با مواد مخدر استان سيستان و بلوچستان اقدام به ايجاد تور ايست و بازرسي در محورهاي ورودي شهر زاهدان كردند.
سردار مظاهري گفت: پليس در حين كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه كاميونت مشكوك شدند كه با صدور دستور توقف براي اين خودرو ماموران اقدام به بازرسي از آن كردند كه در اين بازرسي مقدار 76 كيلوگرم ترياك كه به طرز ماهرانه اي جاسازي شده بود كشف و ضبط شد.
وي با اشاره به اينكه در اين رابطه 2 متهم نيز دستگير و به مقر انتظامي منتقل شدند، خاطر نشان كرد: متهمان نهايتا بعد از تشكيل پرونده تحويل مراجع قضائي و خودرو نيز راهي پاركينگ شد.
ط/ 6042