۳ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۰
کد خبر: 83289344
۰ نفر
قاتل 2 جوان مشهدی در بندرعباس دستگیر شد

بندرعباس- ایرنا- رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: قاتل متواری 2 جوان مشهدی در پایانه مسافری بندرعباس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ عبدالمجید كرمی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: ماموران انتظامی مستقر درترمینال مسافربری بندرعباس حین گشت زنی به فردی كه ظاهری آشفته و مضطرب داشت، شك كرده و علت نگرانی وی را جویا شدند.
وی بیان داشت: ماموران با توجه به اظهارات ضد و نقیض متهم، سریع آن را دستگیر كردند كه در بازجویی فنی و میدانی اولیه، خود را قاتل برادرش بنام «جبار.ر» دانست كه در این خصوص نامبرده جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی هرمزگان منتقل شد.
رییس پلیس آگاهی هرمزگان یاد آورشد: در بررسی ها مشخص شد برادر متهم به هویت «جبار. ر» در اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی سابقه نبود افراد را اعلام كرده است.
كرمی ادامه داد: متهم در بازجویی تكمیلی لب به اعتراف گشود و معترف شد برادرش جبار به همراه یكی از دوستانش مدت ها به شیوه های مختلف او را مورد اذیت و آزار قرار داده و گوشی اش را هك كرده اند.
وی اذعان كرد: متهم در ادامه اعتراف خود اقرار كرد كه در روز حادثه دست و پای برادرش را در منزل با طناب بسته و پس از قتل، جسد برادرش را درون چاله ای در باغچه منزلشان دفن كرده است.
رییس پلیس آگاهی هرمزگان گفت: متهم در ادامه اعترافات پرده از راز یك جنایت دیگر برداشت و معترف شد كه بعد از گذشت حدود 2 ماه از قتل برادرش، یكی دیگر از دوستان وی را به همان شیوه به قتل رسانده و در كنار برادرش دفن كرده است.
وی با اشاره به این كه متهم پس از تشكیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد، از شهروندان خواست در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشكوك مراتب را به مركز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.
7195/6048