فراخوان نهمین جشنواره كتابخوانی رضوی در چهارمحال و بختیاری

شهركرد- ایرنا- مدیركل كتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: فراخوان شركت در نهمین جشنواره كتابخوانی رضوی همزمان با سوم اردیبهشت در این استان آغاز شد.

فرهاد خلیل مقدم روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاقمندان به شركت در این جشنواره می توانند با مطالعه منابع مرتبط با بخش های این جشنواره به 2 شیوه مكتوب و الكترونیك در این جشنواره شركت كنند.
وی آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره را 28 خرداد اعلام كرد و گفت: شركت كنندگان در 3 رده سنی «كودك» ، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» با عناوین موضوعی امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س)، شاهچراغ (ع) و امام جواد (ع) در 2 بخش خانوادگی و فردی در این مسابقه رقابت كنند.
خلیل مقدم تصریح كرد: 12 عنوان كتاب برای نهمین جشنواره كتابخوانی رضوی درنظر گرفته شده كه علاقمندان برای دریافت فایل كتابها می توانند به آدرس www.razivi.iranpl.ir مراجعه و یا بصورت حضوری كتابها را از كتابخانه های عمومی سطح استان دریافت كنند.
مدیركل كتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی. گسترش فرهنگ كتاب‌خوانی و مطالعه كتاب‌های مرتبط با سیره‌ی پاك ائمه‌ی معصومین(ع) و شناسایی و معرفی كتاب‌های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل‌بیت (ع) از طریق تولید و انتشار گسترده‌ی این آثار را از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره كتابخوانی رضوی برشمرد.
به گزارش ایرنا، در هشتمین جشنواره كتابخوانی رضوی در چهارمحال و بختیاری25 هزار و 873 نفر شركت كردند كه از این تعداد 14 هزار و 606 نفر در بخش مكتوب و 11 هزار و 267 نفر در بخش آنلاین با یكدیگر به رقابت پرداختند.
7363/6021