۳ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۳
کد خبر: 83289153
۰ نفر
تراكتور جان كشاورز جوان را در صحنه گرفت

كرمانشاه- ايرنا- فرمانده انتظامي صحنه گفت: كشاورز جواني در يكي از روستاهاي اين شهرستان سوار بر تراكتور و هنگام سم پاشي باغ، به دليل بي احتياطي جان خود را از دست داد.

به گزارش ايرنا، پايگاه خبري پليس روز سه شنبه به نقل از سرهنگ «بهروز فخري» اظهار داشت: به دنبال دريافت گزارش مردمي به پليس 110 مبني بر يك فقره حادثه منجر به فوت در يكي از مزارع كشاورزي، ماموران كلانتري در محل حادثه حاضر و به تحقيق پرداختند.
وي ادامه داد: در اين تحقيقات مشخص شد كه جوان 33 ساله اي سوار بر يك دستگاه تراكتور در حال سم پاشي باغ پدري خود بوده اما به دليل بي احتياطي گوشه اي از لباسش در داخل شفت متصل بين دستگاه سمپاش و تراكتور گير افتاده و به دليل چرخش هاي مداوم دستگاه سم پاش اين فرد به شدت زخمي مي شود.
سرهنگ فخري تصريح كرد: پس از مطلع شدن اهالي روستا از وقوع اين حادثه، كشاورز جوان به مراكز درماني منتقل مي شود اما وي در ميانه راه به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست مي دهد.
رئيس پليس صحنه با ابراز تاسف از وقوع اين حادثه از شهروندان خواست هنگام استفاده از وسايل كشاورزي نهايت احتياط و دقت را به كار ببرند چرا كه چنين سهل انگاري هايي عواقب جبران ناپذيري به دنبال دارد.

**پنچ تن شيرخشك فاقد مجوز توزيع در كنگاور كشف شد
فرمانده انتظامي كنگاور از كشف پنج تن شيرخشك فاقد مجوز توزيع در اين شهرستان به ارزش يك ميليارد ريال و با تلاش ماموران خبر داد.
به گزارش ايرنا، سرهنگ «عزيز الهياري» اظهار داشت: مأموران انتظامي كنگاور حين كنترل خودروهاي عبوري به يكدستگاه كاميون ايسوزو مشكوك و براي بررسي موضوع خودرو را متوقف كردند.
وي ادامه داد: ماموران انتظامي كنگاور در بازرسي انجام شده پنج تن شيرخشك خارج از شبكه كه طبق نظر كارشناسان ارزش آن به يك ميليارد ريال مي رسيد، كشف شد.
سرهنگ الهياري در پايان از دستگيري راننده كاميون و معرفي وي به دستگاه قضائي براي سير مراحل قانوني و صدور حكم لازم خبر داد.
7458/8066