بازوبند كاپيتاني ويسل كوبه از «پودولسكي» به «اينيستا» رسيد

تهران - ايرنا - باشگاه ويسل كوبه ژاپن با انتشار پستي در توييتر جابجاي بازوبند كاپيتاني از «لوكاس پودولسكي» به «آندرس اينيستا» را تائيد كرد.

به گزارش ايرنا، باشگاه ويسل كوبه در اين پست توييتري خبر تحويل بازوبند كاپيتاني به اينيستا را تاييد كرد و از «دياگو نيشي» و «هوتارو ياماگوچي» به عنوان كاپيتان هاي دوم و سوم نام برد.
اينيستا اميدوار است تا با حضورش ثبات را به ويسل كوبه باز گرداند؛ تيمي كه در طول فصلي پرتلاطم، تقلاي زيادي كرده است.
تيم ژاپني با وجود در اختيار داشتن اينيستا، «داويد ويا» و پودولسكي در تركيب خود، هم اكنون در رتبه يازدهم جدول 18 تيمي ليگ برتر ژاپن قرار دارد و از چهار بازي اخير خود سه ديدار را واگذار كرده است.
اين در حالي است كه «خوان مانوئل ليو» سرمربي اين تيم هفته گذشته از سمت خود استعفا كرد و «تاكايوكي يوشيدا» براي دومين دوره هدايت اين تيم را عهده دار شد.
مدتي كوتاه پس از جدايي ليو از ويسل كوبه، پودولسكي بازوبند كاپيتاني را تحويل داد و با انتشار پستي در شبكه هاي مجازي دليل اين اقدام را تنش در رختكن و باشگاه اعلام كرد.
مالكيت باشگاه ويسل كوبه در اختيار شركت تجارت الكترونيك «راكوتن» است؛ غول تجاري كه اسپانسرينگ باشگاه بارسلونا را نيز برعهده داشت؛ آنها چهارشنبه هفته جاري با سرزو اوساكا مصاف مي كنند.
ورزشي**3991**2024