پیام تبریك جامعه روحانیت مبارز به فرمانده جدید سپاه

تهران –ایرنا- دبیر عالی و همچنین عضو هیات رئیسه جامعه روحانیت مبارز كشور در پیام های جداگانه انتصاب سردار سرلشكر حسین سلامی و محمدعلی جعفری به فرماندهی كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و قرارگاه حضرت بقیه الاعظم 'ارواحنافداه' را تبریك گفتند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از دفتر رسانه جامعه روحانیت مبارز، در پیام «مصطفی پورمحمدی» دبیرعالی این تشكل خطاب به سرلشكر سلامی آمده است: انتصاب شایسته شما را توسط فرماندهی معظم كل قوا 'دام عزه' تبریك و تهنیت عرض می كنم. پاسداری از انقلاب اسلامی در غوغای دنیا طلبان، مستكبران، ایادی كفر و نفاق رسالتی عظیم و تاریخ ساز است.
دبیرعالی جامعه روحانیت اضافه كرد: خداوند متعال را شاكریم كه ملت و كشور ما را از این سرمایه عظیم برخوردار و جبهه حق، عدالت، ظلم ستیزی و ضد استكباری را مستظهر به جندالله و پاسداران جان بركف و آگاه انقلاب اسلامی كرده است.
دبیر عالی جامعه روحانیت در پیامی دیگر خطاب به «محمد علی جعفری» فرمانده سابق سپاه پاسداران ، انتصاب شایسته وی را به فرماندهی قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه الله الاعظم ' ارواحنا فداه' تبریك گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: بی تردید نیل به موفقیت های بزرگ و رضایت ولی امر مسلمین رهاورد ده سال تلاش صادقانه و مدیریت موفق جنابعالی در سنگر فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. جامعه روحانیت مبارز، اعتماد مجدد مقام معظم رهبری (دام عزه) در اعطاء مسئولیت خطیر فرماندهی قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه الله الاعظم 'ارواحنا فداه' را به جنابعالی تبریك و تهنیت می گوید.
«محمد حسین موسی پور» در پیامی انتصاب سردار سلامی را به فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریك گفت و افزود: بی تردید حسن اعتماد ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری 'مدظله العالی' موهبتی بزرگ و فرصتی مغتنم است تا با بهرمندی از سال ها تجربه ارزشمند در مسئولیت های كلان و مدیریت مدبرانه و هوشمندانه و مشی انقلابی خویش مسیر تعالی و تكامل این نهاد مقدس و شجره طیبه را هموارتر فرمایید.
موسی پور در پیامی دیگر خطاب به سردار جعفری، خاطرنشان كرد: اكنون كه سربلند و سرافراز سنگر فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عزیز دیگری می سپارید و با حكم امام مسلمین توفیق خدمت در سنگر دیگری را می یابید، ضمن تبریك صمیمانه امیدوارم در ظل عنایات امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) وبا تبعیت از فرماندهی معظم كل قوا(مدظله العالی) در تحقق اهداف مهم قرارگاه فرهنگی واجتماعی حضرت بقیه الاعظم 'ارواحنافداه' موفق و مؤید باشید.
به گزارش ایرنا، حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده كل قوا شامگاه یكشنبه اول اردیبهشت ماه در حكمی با سپاس از خدمات باارزش و ماندگار سردار سرلشكر پاسدار محمد علی جعفری در فرماندهی سپاه، سردار حسین سلامی را با اعطای درجه سرلشكری به فرماندهی كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب كردند.
همچنین مقام معظم رهبری در حكمی سردار سرلشكر پاسدار جعفری را به مسئولیت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیةالله الاعظم اروحنا فداه منصوب كردند.
سیام**3202 **2021**