كمیته پیگیری درخواست های مردمی سفر رئیس جمهوری به بوشهر  تشكیل شد

بوشهر- ایرنا- نخستین جلسه كمیته پیگیری درخواست های مردمی ارائه شده در سفر اسفندماه پارسال رئیس جمهوری به استان بوشهر روز سه شنبه در استانداری تشكیل شد.

به گزارش ایرنا، معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر در این نشست گفت:
دولت تدبیر و امید خود را در مقابل مصوبات و وعده های داده شده پاسخگو می داند و نامه های مردمی داده شده در این سفر نیز فرصتی برای دستگاه های اجرایی است تا مسئولان بیش از پیش این پاسخگویی دولت به مردم را اثبات كنند.
زرین فر ادامه داد: در جریان سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر در اسفندماه سال گذشته تفاهم نامه هایی در بخش های مختلف به ارزش 108 هزار میلیارد تومان منعقد شد كه از هم اكنون با همكاری دستگاه های اجرایی و بانك ها تلاش برای تحقق آنها آغاز شده است.
وی یادآور شد: این میزان در حالی است كه ارزش برخی تفاهمنامه ها به دلیل قرار داشتن در مرحله های پایانی در این محاسبه نیامده است.
مدیركل دفتر مدیریت عملكرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر نیز گفت: دستگاههای اجرایی در زمان تعیین شده و طبق دستورالعمل های ارسالی نسبت به انجام درخواست های مردمی اقدام كنند.
عباس قلی پور بااشاره به اینكه كیفیت پاسخ به درخواست های مردمی بسیار مهم است افزود:حوزه های مربوطه تلاش كنند تا جای ممكن حسب مقررات و مقدورات در مسیر اجابت درخواست های مردمی گام بردارند.
وی یادآورشد:برای رسیدگی به درخواست های مردمی در همه دستگاههایی كه موضوع مرتبط دارند كارگروهی تخصصی تشكیل شود.
6043/7212