با بازیكنی كه قلیان بكشد برخورد می كنیم

تهران- ایرنا- مدیر آكادمی باشگاه استقلال اعلام كرد با بازیكنانی كه در فضای عمومی قلیان بكشند برخورد قاطع انضباطی صورت خواهد گرفت و از تیم های پایه ای كنار گذاشته می شوند.

به گزارش ایرنا؛ باز هم ماجرای قلیان كشیدن به فوتبال باز شد و این بار مدیر آكادمی باشگاه استقلال در مصاحبه ای اعلام كرد كسانی باید در استقلال كار كنند كه اخلاق مدار باشند، نه اینكه بازیكنان را با خود به قهوه‌خانه ببرند و با هم ناهار بخوردند و قلیان بكشند!
محمد مومنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در این خصوص گفت: در صحبت های خود نام هیچ فردی را نبردم و منظور من شخص خاصی نیست.
وی افزود: اما نمی توان كتمان كرد كه در فوتبال ما ماجرای قلیان كشیدن وجود دارد و برخی هستند كه از جوانی و احساسات برخی از بازیكنان اتفاده می كنند و می كوشند با هر ترفندی به آن ها نزدیك شده و پایشان را به قهوه خانه و سفره خانه های سنتی باز كند.
مدیر آكادمی باشگاه استقلال ادامه داد: برای ما اخلاق مداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با این كه در زندگی شخصی بازیكنان دخالت نمی كنیم اما به طور حتم با هر بازیكنی كه بخواهد اعتبار و نام استقلال را زیر سوال ببرد و در فضای عمومی رفتارهایی این چنینی داشته باشد برخورد جدی خواهیم كرد.
او در پایان گفت: در آكادمی باشگاه استقلال اخلاق و انضباط حرف اول و آخر را می زند و تا زمانی كه من در تیم های پایه ای مدیریت می كنم اجازه كوچك ترین حاشیه سازی را نخواهم داد.
ورزشی**م.ت**9118**