استاندار البرز: بزرگراه شهید همت تا تیر ماه تكمیل شود

كرج - ایرنا - استاندار البرز با اشاره به وعده های مسئولان كشوری و پیمانكار در خصوص تعیین تكلیف بزرگراه شهید همت ، گفت: این پروژه باید تا تیرماه امسال نهایی و تكمیل شود.

به گزارش ایرنا، عزیز اله شهبازی روز دوشنبه در بازدید از روند پیشرفت پروژه بزرگراهی شهید همت افزود: برخی مسئولان در حضور رسانه ها وعده اتمام این پروژه در تیرماه جاری دادند كه باید این وعده محقق شود.
وی ادامه داد: با حضور مسئولان وزرات راه و شهرسازی بارها این پروژه مهم مورد بازدید قرار گرفته و تكمیل آن در نهایت به تیرماه 98 موكول شد.
استاندار البرز گفت: اتمام این پروژه مهم در هیات دولت اعلام شده است.
وی افزود: اكنون بحث معارضان پروژه مطرح است كه باید موانع اتمام آن در زمان مقرر هر چه سریع تر اعلام شود.
شهبازی گفت: این پروژه از اهمیت بالایی برای كشور برخوردار است، پروژه های بزرگتری در كشور در مدت كمتری به اتمام رسیده بنابراین باید وعده داده شده برای زیر بار ترافیك رفتن پروژه ادامه همت در تیرماه امسال عملی شود.
وی تاكید كرد: تا زمان مقرر یعنی تیرماه جاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز هر 15 روز یك بار باید با بازدید های میدانی پیگیری لازم را از روند تكمیل كار داشته باشد.
استاندار البرز یادآورشد: پروژه ادامه همت از مطالبات رئیس جمهوری در روز معارفه استاندار البرز است و این پروژه با بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز به لحاظ اعتباری رفع موانع شد.
شهبازی خاطرنشان كرد: باید طی مكاتباتی با شركت ساخت راه های كشور نسبت به حل و فصل 120 میلیارد ریال هزینه رفع معارضان از طریق اداره كل راه و شهرسازی البرز اقدام شود.
پروژه بزرگراه شهید همت در هفت كیلومتری شرق كرج به علت وجود معارضان حدود پنج سال پیش متوقف شد كه با پیگیری های انجام شده اكنون این پروژه مراحل پایانی را می گذراند.
8029/ 6155