بلاياي طبيعي نيز خدشه اي به اتحاد و همدلي مردم وارد نمي كند

اهواز-ايرنا- نماينده ولي فقيه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: سختي ها و بلاياي طبيعي نمي تواند خدشه اي به اتحاد، همدلي و همبستگي مردم خوزستان وارد كند.

آيت الله سيد محمد علي موسوي جزايري يكشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در حاشيه برگزاري جشن ازدواج يك زوج جوان در اردوگاه اسكان اضطراري شهيد هاشمي اهواز اظهار داشت: دشمنان در اين روزها اتحاد و همبستگي مردم را نشانه گرفته اند اما به پشتوانه رهبر معظم انقلاب و اقتدار نيروهاي مسلح، دشمنان ناكام اين ميدان سخت خواهند بود.
وي تصريح كرد: اگرچه سيل در خوزستان خسارت هاي زيادي وارد كرده اما مردم اين استان براي كمك به يكديگر روحيه انقلابي دارند.
وي افزود: برگزاري اين مراسم باشكوه در راستاي كمك به سيل زدگان يكي از اقدامات شايسته اي بود كه به همت خيران استان و نيروهاي مسلح انجام شد.
نماينده ولي فقيه در خوزستان ادامه داد: هفته گذشته نيز جشن ازدواج باشكوه و متفاوتي براي يك زوج جوان در سوسنگرد و در يك قايق برگزار شد كه اين نيز در نوع خود اقدام خوبي بوده و بايد از متوليان امر براي انجام اين امر خيرخواهانه قدرداني كنيم.
آيت الله موسوي جزايري گفت: ما نيز همواره پشتيبان برگزاري اين برنامه ها هستيم و در حد توان خود از اين زوج هاي جوان كه خانه و زندگي خود را در سيل از دست داده اند، حمايت مي كنيم.
وي همچنين به كمك هاي مردمي از سراسر كشور به خوزستان اشاره كرد و گفت: تاكنون كمك هاي قابل توجهي از سراسر استان براي مساعدت به مردم سيل زده استان ارسال شده كه اين نشان از عزم بالاي ملت ايران براي كاهش آلام هموطنان در خوزستان است.
نماينده ولي فقيه در خوزستان ادامه داد:در حال حاضر نيز بسياري از مردم و خيران استان براي بازسازي منازل تخريب شده شهري و روستايي اعلام آمادگي كرده و انتظار مي رود با جبران خسارت ها از سوي دولت، روند بازسازي به سرعت آغاز شود.
به ميمنت نيمه شعبان، پيوند آسماني يك زوج جوان سيل زده يكشنبه شب در محل اردوگاه استاني شهيد هاشمي اهواز برگزار شد.
7152/6002