محورهاي استان هاي اردبيل، مازندران و خراسان رضوي مه گرفتگي دارد

تهران- ايرنا- پليس راهور نيروي انتظامي اعلام كرد: در حال حاضر محورهاي استان هاي اردبيل، مازندران و خراسان رضوي به ويژه در ارتفاعات به دليل مه گرفتگي، كاهش ديد دارد و رانندگان بايد بيشتر نسبت به اين موضوع مراقب باشند.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا از پليس راهور، برابر آخرين گزارش هاي دريافتي تا اين لحظه مه گرفتگي همراه با كاهش ديد در استان هاي اردبيل و مازندران در ارتفاعات و در استان خراسان رضوي محورهاي خواف – تايباد و قوچان – درگز گردنه تيوان مشاهده مي شود.
بر اساس اين گزارش در استان مازندران در اكثر محورها، استان آذربايجان غربي در محور خوي و استان خراسان رضوي محور كلات - مشهد بارش باران گزارش شده است.
همچنين طبق بررسي هاي انجام شده از سوي پليس راهور، وزش باد همراه با گرد و خاك در استان كرمان محور فهرج - زاهدان گزارش شده است.
پليس راهور نيروي انتظامي اعلام كرد: امروز يكشنبه مسير شمال به جنوب محور كرج - چالوس طول محور ترافيك پرحجم و روان،
مسير شمال به جنوب محور هراز طول محور ترافيك پرحجم و روان و آزادراه قزوين به كرج از پايانه شهيد كلانتري تا پل فرديس نيز ترافيك نيمه سنگين مشاهده مي شود.
بر اساس اين گزارش، ساير محورهاي مواصلاتي كشور از جوي آرام و ترافيكي روان برخوردار است.
به گزارش ايرنا، مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 88255555 (ده خط) به ‌طور شبانه‌روزي پاسخگوي وضعيت راه‌هاي كشور و امدادرساني احتمالي به هموطنان است.
در سايت www.rahvar120.ir آخرين اطلاعات ترافيكي قابل‌ دسترسي است.
اجتمام* 7268*1834