۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
کد خبر 83286267
۰ نفر
واعظي: دولت كنار سيل زدگان خواهد ماند

تهران - ايرنا -«محمود واعظي»در پيامي با تقدير از صبوري و استقبال مردم سيل زده استان هاي لرستان، ايلام و خوزستان از رييس جمهوري تاكيد كرد: اطمينان مي دهم دولت تا بر طرف شدن همه مشكلات در كنار مردم عزيز سيل زده خواهد ماند.

به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا رئيس دفتر رئيس جمهوري صبح يكشنبه به بهانه سفر رئيس جمهوري و جمعي از اعضاي هيات دولت به استان هاي سيل زده جنوب و غرب ايران در صفحه اينستاگرام خود نوشت:همزمان با ايام و اعياد نوراني و با بركت شعبانيه و در آستانه نيمه شعبان، عيد ولادت حضرت بقيه الله الاعظم و يگانه منجي عالم، حضرت مهدي (عج)، همراه با رئيس جمهوري محترم از سه استان سيل زده كشور ايلام، لرستان و خوزستان بازديد كرديم.
واعظي اضافه كرد: در اين سه استان از نزديك شاهد جلوه هايي از عظمت، بزرگواري، صبر بر مصيبت، آرامش و طمأنينه در ميان مردم بوديم كه به واقع وصف نشدني و غيرقابل بيان است. اين شكوه و استغناء و مناعت طبع مثال زدني، البته وظايف و مسئوليت هاي دولت و مسئولان امر را نسبت به اداي دين به اين مردم نجيب، شريف و سرافراز صد چندان مي كند.
وي گفت: از صميم قلب از مردم خونگرم هر سه استان سيل زده ايلام، لرستان و خوزستان كه با وجود گرفتاري ها و خسارت هاي وارده، همچنان با محبت و لطف و مهرباني از خدمتگزاران خود استقبال كردند، تشكر و قدرداني مي كنم.
واعظي تاكيد كرد: اطمينان مي دهم كه دولت تا بر طرف شدن همه مشكلات در كنار مردم عزيز سيل زده خواهد ماند و از هيچ تلاشي براي بازسازي خرابي ها و جبران خسارات در حد توان فروگذار نخواهد كرد.
رئيس دفتر رئيس جمهوري افزود: همچنين لازم مي دانم از همه آحاد ملت بزرگوار ايران كه از اقصي نقاط كشور با هر آنچه داشتند صادقانه و بي شائبه به كمك هموطنان خود در استان هاي سيل زده شتافتند و جلوه هاي مثال زدني از عشق و فداكاري و ايثار را به تصوير كشيدند سپاسگزاري كنم.
واعظي در پايان با تشكر ازنيروهاي امدادي حاضر در مناطق سيل زده گفت:لازم مي دانم از همه نيروهاي دولتي، غيردولتي، عمومي، نظامي، انتظامي، امدادي و داوطلب كه در اين ايام در خدمت هموطنان و بعضا از خانواده هاي خود دور بودند، نيز كمال تشكر و قدرداني را بعمل آورم.
‌سيام**9402**2021**