۳۱ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۴۸
کد خبر: 83285943
۰ نفر
البرز در حوزه جوانان رتبه نخست كشور را كسب كرد

كرج - ايرنا - مديركل ورزش و جوانان استان البرز گفت: اين استان براي پنجمين سال متوالي رتبه نخست كشور را در حوزه فعاليت جوانان به خود اختصاص داد.

به گزارش ايرنا، اميرغفراني شامگاه شنبه در آئين تجليل از جوانان شهرستان فرديس كه در سالن شهداي مشكين دشت برگزارشد، افزود:البرز يكي از استان هاي برتر در ميادين ورزشي و حوزه جوانان است.
وي با بيان اينكه در كرج و شهرستان هاي ديگر البرز مراسم هفته جوان با شكوه خاصي برگزار مي شود، گفت: اين تصميم از سوي وزارت ورزش و جوانان اتخاذ شده است .
وي اظهار داشت: امسال هفته جوان را به دستور مقام عالي وزارت ورزش خيلي ساده تر برگزار كرديم و هزينه هايي كه قرار بود به صورت كلي به استان ها اختصاص داده شود براي كمك به مردم سيل زده كشور ارسال شد.
مديركل ورزش و جوانان استان البرز گفت: جوانان حضرت علي اكبر(ع) را سرلوحه كار خود در زندگي قرار دهند زيرا اين قشر پايه و اساس كشور ايران اسلامي هستند.
غفراني افزود: تلاش ما بر اين است جوانان البرزي را مورد تكريم قرار دهيم زيرا اين حركت ها موجب پيشرفت جوانان اين خطه مي شود.
رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان فرديس نيز گفت: اين اداره با مشاركت ادارات شهرستان برنامه هاي بسيار خوب و متنوعي پيش بيني كرد چرا كه اعتقاد ما بر اين است كه جامعه اي رو به جلو حركت كند.
داود عزيزي افزود: جوانان هميشه در ميادين مختلف خود را به اثبات رساندند و فرماندهان دوران دفاع مقدس همه جوانان اين مرز و بوم بودند كه جنگ را به پيروزي رساندند.
وي بيان داشت: بعداز جنگ تحميلي جوانان نقش خود را در سازندگي به خوبي ايفا كردند.
رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان فرديس اظهار داشت: ورزش فرديس توسط 40 هيات ورزشي اداره مي شود.
اين مراسم با مشاركت شهرداري مشكين دشت و اداره ورزش و جوانان شهرستان فرديس برگزار شد.
7413/ 6155