۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶
کد خبر 83285876
۰ نفر
دل های بی قرار برای تعجیل در ظهور منجی

كرج - ایرنا - نیمه شعبان آمد، دل ها بی قرارو نگاه ها به آسمان است، شور و شادی در همه جا موج می زند و تمنای دیدار منجی در عمق وجود عاشقان را می توان فهمید.

ماه شعبان است، ماه میلاد، ماه نور و امید، آغازش با ولادت پرچمدار نهضت عاشورا و نیمه اش نوید بخش آمدن حاكم صالح جهانی است، پایان ماه هم به عبادت و شكرنعمت های خداوند یعنی ماه مبارك رمضان ختم می شود.
امروز جهان مسرور از زاد روز و ولادت عبد صالح خداوند حضرت قائم آل محمد (عج) است، امید در دل ها موج می زند و ندا از آمدن انسانی می دهد كه عدالتش جهانی و مظلومان درسایه حكومتش آرامش و آسایش می یابند.
این سال ها، عجب ظلم و ستم ها كه بشر نمی بیند، شیاطین چه بلاها كه به سر انسان های بی گناه نمی آورند و مظلومان در دریای خون می غلتند.
زورمداران گوشه وكنار جهان چنگ می اندازند و به بهانه های دروغین برای غارت سرمایه ها، آتش به جان بی پناهان می اندازند.
افغانستان را به بهانه جنگ با تروریسم به خاك وخون می كشند، عراق را اشغال می كنند، سوریه ، یمن ، بحرین ، لیبی و هرجا كه فرصت یافتند، خون می ریزند تا خود بیاسایند و جهان در آتش بسوزد.
بمب های سنگین برسر زنان و كودكان بی پناه می ریزند و آنان را تروریست خطاب می كنند.
خود را سردمدار جهان می خوانند و با شعارهای دلچسب اما دروغین به هرجا كه بخواهند حمله می برند و بر سینه های خود مدال صلح و امنیت جهانی آویزان می كنند.
خلاصه حكایت این سال ها بس غمناك و تلخ است كه نمی شود برای هیچ رویدادی مانند مرگ كودكان براثر سوء تغذیه در یمن ، عراق و دیگر مناطق جهان گریه نكرد.
دیو صفتان امروزی با ناو و هواپیماهای مدرن در اقصی نقاط جهان می تازند كه گویی صاحب اول و آخر دنیا هستند، صهیونیسم را پرورش می دهند و به خاطرش مردم فلسطین ، لبنان و سوریه را قربانی و آواره می كنند.
جهان را 2 گونه ترسیم می كند، دسته ای فرمانبر و مطیع و دسته ای یاغی و تروریست و خلاصه قانون جهانی را خود می نگارند و خود آن را تعبیر می كنند، خیمه سازمانی به نام ملل برافراشته اند
كه تنها سازوكارش امر و نهی یا فرمانبرداری از خود آنهاست.
خلاصه این است وضعیت بشر در عصر مدرن كه دست آموزه های زورمداران قانون جنگل را روسپید كرده است.
در این حال انسان های مومن دل در گرو آموزه های دینی دارند و در مقابل زورمداران سلاح ایمان برتن كرده و برای آرمان های آزادیبخش كه روزی به دست عبد صالح پرورگار محقق می شود، ایستادگی پیشه كرده اند.
اكنون زاد روز میلاد منجی عالم بشریت است، اگرچه شور و شوق در وجودها موج می زند اما ظلم شیاطین، دل ها را در غم واندوه بزرگی فرو برده است.
آری نیمه شعبان دیگر از راه رسیده و مردم در ایران و گوشه گوشه جهان، گل و شیرینی نثار وجود
مبارك منجی عالم بشریت می كنند و برای تعجیل در ظهورش لحظه ها را می شمارند.
اگرچه تاكنون بسیاری در شوق دیدار حضرتش جان به جان آفرین داده اند، شمار زیادی به عشق سربازی مهدی موعود(عج ) شربت شهادت نوشیدند ، اما بسیاری همچنان در انتظارند تا ولی امر چتر حكومت عدالت محور الهی را در جهان بگشاید.
ایران اسلامی و استان البرز سرشار از عطر میلاد با سعادت در روزهای ماه مبارك شعبان است، اكنون این شادمانی به اوج خود رسیده و مردم همنوا دعای فرج سرمی دهند.
تبریك و شادباش این روز خجسته در محافل عمومی با برپایی آئین های مولودی خوانی و برنامه های شاد و مفرح عجین شده است .
7410/ 6155