رییس جمهوری از اردوگاه اسكان سیل زدگان در اهواز دیدن كرد

اهواز - ایرنا- رییس جمهوری عصر روز شنبه از وضعیت سیل زدگان مستقر در اردوگاه اسكان اضطراری در ورزشگاه تختی اهواز دیدن كرد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این دیدار ضمن گفت و گو با سیل زدگان، از نزدیك درجریان وضعیت آنان قرار گرفت.
در این دیدار سیل زدگان مستقر در این اردوگاه در گفت و گوی رو در رو و صمیمی، مسایل، مشكلات و درخواست‌های خود را با رییس جمهوری در میان گذاشتند و دكتر روحانی تلاش مسئولان را نسبت به رفع مشكلات آنان مورد تاكید قرار داد.
رییس جمهوری كه بعدازظهر روز شنبه برای بررسی وضعیت سیل خوزستان، به این استان سفر كرده، به صورت هوایی از مناطق درگیر سیلاب در این استان دیدن كرد.
حجت الاسلام روحانی پس از ورود به فرودگاه اهواز به همراه برخی از وزرا به صورت هوایی از مناطق سیل زده در اطراف شهر اهواز دیدن كرد.
رییس جمهوری همچنین قرار است در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران خوزستان ، برای بررسی آخرین وضعیت سیلاب این استان شركت كند.
رییس جمهوری را در این سفر وزرای نیرو، كشاورزی، كشور، اطلاعات ، راه و شهر سازی، و نیز واعظی رییس دفتر وی همراهی می كنند.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام روحانی بعدازظهر روز شنبه و پس از بازدید از مناطق سیل زده لرستان و ایلام، از طریق فرودگاه دزفول وارد خوزستان شد.
وی نهم فروردین امسال نیز در جریان رهاسازی از سدهای خوزستان و ایجاد شرایط بحرانی در این استان ، از برخی نقاط خوزستان دیدن ، و در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران این استان شركت كرد.
در اثر سیلاب و طغیان رودخانه های كرخه، دز و كارون تاكنون بیش از12 شهرستان در حاشیه ها این رودخانه ها دچار آبگرفتگی یا در معرض سیلاب قرار گرفته اند.
9887/ 6037