سرسنگی: فرد فوت شده در تبریز دانشجوی دانشگاه تهران نیست

تهران- ایرنا: معاون فرهنگی دانشگاه تهران در واكنش به برخی اخبار منتشره در فضای مجازی مبنی براینكه «صبا صادق زاده » دانشجوی این دانشگاه در تبریز درگذشته است ، گفت: نام این فرد صرفا در میان قبول شدگان دانشگاه تهران بوده اما هیچ ثبت نامی انجام نداده است .

مجید سرسنگی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا پیرامون اخبار منتشر شده در مورد فوت یك دانشجوی دانشگاه تهران در تبریز با ابراز تاسف از درگذشت این فرد افزود: خانم صادق زاده هنوز در دانشگاه تهران ثبت نام نكرده بود ، بنابراین دانشجوی این دانشگاه محسوب نمی شود.
وی تاكید كرد: فردی دانشجوی دانشگاه تهران محسوب می شود كه مراحل قانونی ثبت نام را انجام داده و شماره دانشجویی دریافت كرده باشد.
سرسنگی تصریح كرد : طبق بررسی انجام شده صادق زاده برای ثبت نام به دانشگاه تهران مراجعه نكرده است.
به گزارش ایرنا ، صبح امروز خبری در فضای مجازی دست به دست شد مبنی بر اینكه ، دانشجوی دانشگاه تهران، كه گویا برای اخذ مدرك كارشناسی به تبریز مراجعه كرده بود، در یكی از خوابگاه‌های دانشجویی در اثر نشت گاز، جان خود را از دست داد.
بعد از انتشار این خبر در برخی خبرگزاری ها، ایرنا در خبری به نقل از معاون دانشجویی دانشگاه تبریز اعلام كرد: خبر منتشره در فضای مجازی مبنی بر مرگ دانشجوی دانشگاه تهران در خوابگاه دانشگاه صحت ندارد و بر خلاف اخبار منتشر شده در فضای مجازی این فرد دانشجوی دانشگاه تبریز نبود و در خوابگاه دانشگاه تبریز فوت نكرده است.
حسین امامعلی پور در توضیح بیشتر گفته است: متاسفانه دختر جوان در اثر نشت گاز آب گرمكن در خوابگاه خود گردان در شهرك پرواز جان خود را از دست داده است. این دختر جوان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی سهند بود كه گویا برای اخذ مدرك كارشناسی به تبریز مراجعه كرده بود، ولی در اثر این حادثه جان خود را از دست داده است.
وی ادامه داد: طبق شنیده‌ها این حادثه یك فوتی و یك مصدوم داشت؛ مصدوم این حادثه به صورت سرپایی در بیمارستان درمان شده است.
**9487**1601**