تصادف در مسیر زاهدان- خاش 7 كشته برجا گذاشت

زاهدان- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستان دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: برخورد سه دستگاه خودروی سواری پژو با یكدیگر در مسیر زاهدان- خاش هفت كشته و سه مجروح برجا گذاشت.

دكتر فریبرز راشدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه ساعت 14 و 10 دقیقه امروز در محدوده روستای منزل آب زاهدان رخ داد.
وی افزود: سه نفر از مصدومان این حادثه با سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان خاتم الانبیا زاهدان منتقل شدند.
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان به خبرنگار ایرنا گفت: 2 دستگاه خودرو پژو سوخت كش در حال عزیمت از سمت خاش به زاهدان بودند كه به علت انحراف به چپ یكی از این خودروها با خودروی دیگری كه از سمت زاهدان در حركت بوده برخورد كرده و منجر به بروز این حادثه شده است.
سرهنگ كشواد بهروزی زاده افزود: خودروهای سوخت كش هر چند فاقد سوخت قاچاق بودند اما به علت سرعت زیاد عامل این حادثه شدند.
فرمانده پلیس راه شمال استان ادامه داد: در صورتی كه این خودروها حامل سوخت می بودند بطور قطع آتش سوزی اتفاق می افتاد.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان كشور به سبب گستردگی جغرافیایی و قرار گرفتن در همسایگی 2 كشور افغانستان و پاكستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده است .
شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهك، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشكی زابل، شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان و سیب و سوران زیر نظر دانشگاه علوم پزشكی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیكشهر، مهرستان، چابهار، كنارك، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشگاه علوم پزشكی ایرانشهر قرار دارد.
7316**3213