۳۱ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۸
کد خبر: 83285288
۰ نفر
28 هزار حلقه لاستيك در قزوين توزيع شد

قزوين - ايرنا - مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي قزوين گفت: تاكنون 28 هزار و 541 حلقه لاستيك بين رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومي كالا و مسافر استان توزيع شده است.

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي راهداري و حمل و نقل جاده اي قزوين، افشين پيرنون روز شنبه با اعلام اين خبر افزود: اين لاستيك ها از سوي سازمان صنعت، معدن و تجارت تخصيص داده شده بود كه تحت نظارت دستگاه هاي نظارتي در شبكه توزيع قرار گرفت.
وي گفت: كميته اي مركب از نمايندگان استانداري، راهداري، سازمان صنعت و معدن،كانون انجمن هاي صنفي رانندگان و انجمن صنفي رانندگان كالاي شهرستان قزوين روزانه درخواست هاي رسيده از سوي رانندگان متقاضي را دريافت كرده و آنها را به صورت هفتگي براساس ميزان پيمايش يك سال اخير مورد رسيدگي و اولويت بندي قرار مي دهند.
به گفته مديركل راهداري و حمل نقل جاده اي استان از تيرماه سال 97 مراحل توزيع لاستيك بين رانندگان آغاز و تاكنون 28 هزار و 541 حلقه لاستيك بين رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومي در بخش كالا و مسافر استان توزيع شده است.
پيرنون اضافه كرد: در بخش حمل و نقل كالا 12 هزار و 236 راننده، در بخش كاميون باري 9 هزار و 698 و در بخش حمل و نقل مسافر 2 هزار و 544 راننده با 969 دستگاه اتوبوس، ميني بوس و سواري كرايه در استان فعاليت دارند.
8054* 6101