نمایشگاه بین المللی كیف و چرم چین با حضور ایران گشایش یافت

پكن- ایرنا- بیست و یكمین نمایشگاه بین المللی كفش و چرم و چهارمین نمایشگاه پوشاك و تجهیزات ورزشی چین روز شنبه با حضور كشورهای مختلف از جمله جمهوری اسلامی ایران در شهر جین جیانگ استان فوجیان گشایش یافت.

به گزارش ایرنا این نمایشگاه به ابتكار كمیته توسعه تجارت بین المللی چین، انجمن صنایع سبك چین، انجمن صنایع ورزشی چین، شهرداری چوان جو، شهرداری جین جیانگ و تعدادی دیگر از نهادها و انجمن های تجاری محلی به مدت 4 روز دایر شده است.
موضوع اصلی این نمایشگاه نشان دادن چهره بین المللی برندهای چینی و باز كردن فضای جدید نوآوری با بهره بردن از تجربیات شهر جین جیانگ و انتقال تجربیات این منطقه است.
در این نمایشگاه با مساحت حدود 60 هزار متر مربع، در مجموع دو هزار و 20 غرفه داخلی با استاندارد بین المللی و غرفه های كشورهای در امتداد جاده ابریشم كه از سال گذشته در این نمایشگاه تاسیس شد، حضور یافتند.
این نمایشگاه كه تازه ترین پیشرفت ها و فناوری ها مرتبط با این صنایع به نمایش گذاشته شده است دارای چهار ویژگی جمع آوری نیروی محركه ورزشی، گسترش بازار جدید بین المللی، هدایت گرایش جدید صنایع و ایجاد سكوی جدید توسعه اقتصادی و تجاری است.
از طرف جمهوری اسلامی ایران هم یك گروه 24 نفره به نمایندگی از تولیدكنندگان كفش و چرم ایران، با حضور محمدرضا مودودی سرپرست سازمان توسعه و تجارت شركت كردند.
این نمایشگاه از سال 1999 میلادی تا كنون هر ساله دایر می شود.
**آساق**1904**