امنيت جامعه مرهون زحمات شبانه روزي سربازان گمنام است

سنندج- ايرنا- امام جمعه سروآباد گفت: امنيت و آرامش كنوني جامعه ايران در منطقه پر از آشوب خاورميانه مرهون خدمات و زحمات شبانه روزي سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

به گزارش خبرنگار ايرنا، ماموستا سيد عبدالقادر حسيني در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته با تبريك ايام شعبانيه و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: بايد اذعان كنيم كه امنيت كنوني جامعه در گرو تلاش هاي بي وقفه نيروهاي خدوم وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
وي افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات استان كردستان در سال گذشته موفق شدند 18 هسته عملياتي وابسته به گروهك تروريستي تكفيري را شناسايي و منهدم كنند.
امام جمعه سروآباد اضافه كرد: بيش از 100 نفر وابسته به گروهك تروريستي داعش و ساير گروهك ها را دستگير و 50 نفر از عناصر جذب شده به اين گروهك ها را شناسايي كنند.
وي يادآور شد: مقابله همه جانبه با اشرار و گروه هاي تروريستي و باندهاي بين المللي قاچاق و مواد مخدر، مقابله با اقدامات دشمن براي ايجاد تفرقه مذهبي و قومي، شناسايي باندهاي فساد اقتصادي و اخلالگران بازار سكه و پيشگيري و مقابله با گسترش مفاسد اقتصادي تنها نمونه اي از خدمات و تلاش هاي صادقانه نيروهاي خدوم وزارت اطلاعات است.
ماموستا حسيني در ادامه مسلمانان را به رعايت تقواي الهي سفارش كرد و افزود: هويت ديني و سعادت دنيوي و اخروي در گرو تقواي الهي است و اگر انسان مسلمان تقوا نداشته باشد، در ظلمت و تاريكي است.
سرپرست فرمانداري شهرستان سروآباد نيز قبل از آغاز خطبه هاي نماز جمعه در سخناني با تبريك ايام شعبانيه و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: بدون ترديد رفاه و آسايش ملت ايران امروز در سايه خدمات و تلاش هاي شبانه روزي نيروهاي خدوم وزارت اطلاعات است.
كاميار ميرزايي افزود: سربازان گمنام امام زمان در راستاي ايجاد جامعه اي امن و امان شبانه روز در برابر توطئه ها و نقشه هاي شوم و شيطاني دشمنان مقابله كرده و اجازه تعرض و نفوذ را به آنها نمي دهند.
وي تاكيد كرد: ملت ايران قدردان خدمات و تلاش هاي صادقانه و شبانه روزي نيروهاي خدوم وزارت اطلاعات هستند و امنيت و آرامش خود را مرهون زحمات سربازان گمنام و نيروهاي وزارت اطلاعات مي دانند.
وي در ادامه به مهمترين خدمات دولت در استان كردستان و شهرستان سرواباد اشاره كرد و گفت: مهمترين دغدغه دولت رفع بيكاري، ايجاد اشتغال و توسعه و پيشرفت استان كردستان به ويژه شهرستان سروآباد است.
ميرزايي يادآور شد: با پيگيري هاي انجام شده و نظر مساعد رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان 43 ميليارد ريال اعتبار براي توسعه و پيشرفت و آباداني شهرستان سرواباد اختصاص داده شد.
7354 / 3034