رییس جمهوری درگذشت كارشناسان بنیاد مسكن اردبیل را تسلیت گفت

تهران – ایرنا - رییس جمهوری در پیامی درگذشت شهادت گونه دو تن از كارشناسان دلسوز و خدوم بنیاد مسكن استان اردبیل در حین ماموریت و خدمت به هموطنان سیل زده در استان لرستان را تسلیت گفت.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در بخشی از پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی آمده است: وقوع حادثه رانندگی برای چهار تن از كارشناسان دلسوز و خدوم بنیاد مسكن استان اردبیل، در حین ماموریت و خدمت به هموطنان عزیز سیل زده در استان لرستان و درگذشت شهادت گونه آقایان رضا حبوبی و مهدی صادق زاده، موجب تاثر و تالم فراوان شد.
وی در این پیام افزود: این فرزندان غیور با داشتن سابقه درخشان در خدمت رسانی به مردم كشورمان در رخدادهای مشابه قبلی، نامی نیك و ماندگار از خود به یادگار گذاشتند.
رییس جمهوری با قدردانی از خدمات كارشناسان بنیاد مسكن اردبیل از درگاه خداوند متعال برای جانباختگان این حادثه علو درجات و برای مجروحان آرزوی شفای عاجل مسالت كرد.
روحانی همچنین تاكید كرد: بی تردید یاد الهام بخش این شهیدان عرصه خدمت مانند دیگر شهدای گرانقدر همواره در خاطره جمعی ملت قدرشناس ایران خواهد درخشید.
به گزارش ایرنا ، چهار تن از كاركنان بنیاد مسكن استان اردبیل چهارشنبه شب در حادثه رانندگی در منطقه سیل زده معمولان استان لرستان دچار سانحه شدند كه دو نفر جان خود را از دست دادند. پیكر جانباختگان امروز پس از اقامه نماز جمعه در اردبیل تشییع و به خاك سپرده شد.
سیام**9314**2021**