قضاوت داوران مياندوآبي در هفته بيست و ششم ليگ برتر فوتبال

مهاباد - ايرنا - رييس اداره ورزش و جوانان مياندوآب گفت: 2 داور شايسته فوتبال از اين شهرستان در هفته بيست و ششم ليگ برتر فوتبال كشور به عنوان كمك داور قضاوت مي‌كنند.

امير رضاپور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: يكي از اين داوران «محمدباقر پورباقر» است كه ديدار بين تيم هاي نساجي مازندران و پديده شهر خودرو را امروز/جمعه/ در قائم شهر به عنوان كمك داور اضافي قضاوت مي كند.
وي گفت: داور ديگر نيز «حميدرضا كنعاني» است كه رقابت بين تيم هاي سايپا تهران و فولاد مباركه سپاهان را روز گذشته/پنجشنبه/ در تهران به عنوان كمك داور قضاوت كرد.
رضاپور بيان كرد: كنعاني مدت هشت سال است كه در رقابت هاي ليگ برتر فوتبال كشور قضاوت مي كند و پورباقر نيز تاكنون در ليگ دسته يك حضور داشت و سال گذشته با گذراندن مراحل لازم، جواز قضاوت در ليگ برتر فوتبال را دريافت كرد.
وي افزود: علاوه بر اين نفر، 2 داور مياندوآبي نيز به نام هاي «دادعلي پورباقر» و «وحيد خاور» هم اكنون در رقابت هاي فوتسال ليگ دسته يك كشور حضور دارند و در اين رقابت ها قضاوت مي كنند.
به گزارش ايرنا، مياندوآب داراي 10 تيم فوتبال در دسته يك، 10 تيم در دسته 2 شهرستاني، 2 تيم در مسابقات استاني و 15 تيم فوتسال است و 20 داور از اين شهرستان در امر قضاوت فوتسال و فوتبال در رقابت هاي استاني و كشوري فعاليت دارند.
همچنين تيم فوتبال مهردانش مياندوآب سال گذشته توانست با كسب مقام اول مسابقات قهرماني اميدهاي آذربايجان غربي جواز حضور در مسابقه هاي فوتبال اميدهاي كشور راكسب كند.
9871/6185/3072