اجراي طرح ايران يار بسيج رسانه و كارگران گيلان آغاز شد

آستارا - ايرنا - فرمانده بسيج رسانه گيلان از آغاز اجراي طرح ايران يار بسيج رسانه و كارگران استان، براي حمايت از كالاي ايراني خبر داد.

به گزارش خبرنگار ايرنا؛ سرهنگ مهدي پارسا عصر پنجشنبه در فرمانداري آستارا گفت: در اين طرح رسانه هاي گيلان كالاي ايراني را ترويج مي كنند و از سال 92، رويش هاي مبارك بسيج رسانه در مقابل توطئه ها و جنگ نرم دشمن، موفق عمل كرده است.
وي اضافه كرد: در آستارا علاوه بر دفترهاي رسمي صدا و سيما و خبرگزاري جمهوري اسلامي، نمايندگي خبرگزاري مطرح فعال است و از اين ظرفيت شهرستان مرزي بايد به خوبي استفاده كرد.
وي بيان كرد: جنگ نرم همان نبرد رسانه هاي معاند با رسانه هاي داخلي است و خبرنگاران با حفظ منافع ملي به تحقق منويات مقام معظم رهبري در حوزه اقتصاد بپردازند.
پارسا افزود: همايش ملي تحقق اقتصاد مقاومتي با تكيه بر نقش بسيج در گيلان برگزار مي شود و دانشجويان، استادان دانشگاه و خبرنگاران تا پايان خردادماه مقالات خود را به نشاني اينترنتي www.ncrmeg.ir ارسال كنند.
فرماندار آستارا هم در اين نشست گفت: در عصر ارتباطات رسانه ها نقش بي بديلي دارند و به واسطه فعاليت رسانه ها در فضاي مجازي، از دنيا به دهكده جهاني تعبير مي شود.
حسن رستم زاد افزود: دولت تدبير و اميد براي توسعه و آباداني كشور تلاش مي كند و خبرنگاران با دقت در تهيه اخبار، اخلاق مداري و توجه به رسالت خبرنگاري با روند توسعه همراه باشند.
بازديد از پايانه و نوار مرزي آستارا از برنامه هاي فرمانده بسيج رسانه گيلان در آستارا بود.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعيت در منتهي اليه غرب استان گيلان و مرز جمهوري آذربايجان قرار دارد.
7105/2007