۲۹ فروردین ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۹
کد خبر: 83283896
۰ نفر
چهار عضو یك خانواده در سانحه رانندگی جان باختند

همدان- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: چهار عضو یك خانواده بر اثر برخورد یك دستگاه خودرو سواری پژو با تریلی در جاده همدان - قزوین جان خود را از دست دادند.

سرهنگ سعید اسماعیلی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: این سانحه در خط خروجی همدان - قزوین و در حوالی سیلو گندم نرسیده به روستای كوریجان رخ داده است.
وی اضافه كرد: تریلی حامل بار گندم با مراجعه به سیلو كه حدود 500 متر از حاشیه جاده اصلی فاصله دارد بار خود را تخلیه كرده و در حال بازگشت از سیلو به مسیر اصلی بود.
جانشین رییس پلیس راه استان همدان بیان كرد: راننده خودرو سواری پژو با سرعت بالا از مسیر اصلی خارج شده و پس از عبور از بخش خاكی وارد مسیر سیلو شده و با تریلی برخورد می كند.
سرهنگ اسماعیلی بیان كرد: بررسی های اولیه گویای این است دكه راننده خودروی سواری و مابقی سرنشینان خواب آلود بودند و بی توجهی به جلو ناشی از خواب آلودگی عامل بروز این سانحه بوده است.
مدیر اورژانس كبودراهنگ نیز گفت: پس از اطلاع رسانی بروز یك حادثه رانندگی در جاده همدان - قزوین یك كد عملیاتی كوریجان در كمتر از پنج دقیقه در محل حادثه حضور یافت.
داود مرادی افزود: تمامی سرنشینان این خودرو شامل 2 زن، یك مرد حدود 50 ساله و یك كودك 10 ساله در این سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.
7526/2090