كمك حوزه علمیه به سیل زدگان خوزستان درحال توزیع است

اهواز- ایرنا- مدیر حوزه های علمیه خواهران درباره كمك های این مركز به سیل زدگان خوزستان گفت: بخشی از این كمك ها به ستاد مردمی كمك به سیل زدگان خوزستان ارسال و بخش دیگر نیز توسط خود حوزه علمیه خواهران بین مردم منطقه توزیع می شود.

به گزارش ایرنا خبرنگار حجت الاسلام عبدالكریم بهجت پور روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری در محل بیت نماینده ولی فقیه در خوزستان افزود: باتوجه به شرایط دشوار مردم سیل زده و همچنین تامین اقلام مورد نیاز آنها، حوزه علمیه خواهران نیز بر خود وظیفه دانست تا در دو مرحله كمك های خود را به دست مردم سیل زده برساند.
وی گفت: همچنین قرار است ستاد پشتیبانی فكری با حضور متخصصان در قم تشكیل و به سئوالات مطرح شده در اردوگاه های سیل زدگان پاسخ داده شود.
حجت الاسلام بهجت پور افزود: اختیار تعطیلی كلاس های درسی حوزه علمیه خواهران در مناطق سیل زده به مدیران استانی داده شده تا آنها بر اساس شرایط و با تشخیص خود كلاس ها را تعطیل و اقدام به برگزاری كلاس جبرانی كنند.
وی ادامه داد: همچنین قرار است امتحانات حوزه علمیه خواهران در مناطق سیل زده خوزستان در 2نوبت برگزار شود.
ستاد حوزه علمیه خواهران برای سیل زدگان در مركز عصمتیه اهواز تشكیل شده است.
در حالی كه سیلاب در برخی روستاهای شوش، شوشتر و حمیدیه فروكش كرده، در روزهای اخیر تعدادی از روستاهای شادگان زیر آب رفته و تعداد بیشتری از روستاهای شهرستان كارون دچار سیل شده اند.
به گفته وزیر كشور، 400 نفر از جمعیت خوزستان در معرض سیلاب بوده اند.
7152/ 6037