حضور ارتش در مناطق سیل زده امید را در دل مردم بارورتر كرد

تهران- ایرنا- وزیر اطلاعات در پیامی با تبریك فرا رسیدن روز ارتش اعلام كرد: حضور مهربانانه برادران متدین و ولایتمدار ارتش در مناطق سیلزده، امید را در دل های پاك سیل زدگان بارورتر كرده است.

به گزارش ایرنا از وزارت اطلاعات، سیدمحمود علوی امروز- پنجشنبه در این پیام تبریك كه به مناسبت روز ارتش منتشر شده، فرارسیدن روز باشكوه و مبارك ارتش را خدمت یكایك فرماندهان، پرسنل خدوم و سربازان فداكار تبریك و تهنیت گفت و به روان پاك شهدای به خون خفته ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران درود فرستاد.
در این پیام آمده است: در دورانی كه دشمنان قسم خورده انقلاب نوپای اسلامی، ارتش را نشانه رفته بودند، به امر حضرت امام خمینی (ره) در 29 فروردین 1358 سنگ بنای استوار ارتش جمهوری اسلامی ایران نهاده و با این تدبیر خردمندانه توطئه های داخلی و خارجی نقش برآب شد.
وزیر اطلاعات در این پیام تبریك اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب، ارتش ظفرمند جمهوری اسلامی ایران قدرتمندانه در مقابل تمامی فتنه جویی ها چون كوهی استوار دوشادوش سایر قوا ایستاده و به حق رادمردانه از هیچ جانفشانی فروگذار نكرده است.
علوی در این پیام افزود: اوج این دلاورمردی ها در دوران دفاع مقدس است كه بخش عظیمی از تاریخ حماسی این دیار را به تصویر كشیده است و هنگامی كه رژیم تروریستی آمریكای جنایتكار قصد خدشه دار كردن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مان را داشت با اقدامی هوشمندانه و برادرانه این دسیسه را نیز ناكام گذاشت. چه زیبا فرمانده معظم كل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) فرمودند: «دست برادری ارتش و سپاه، حركتی زیبا پس از حركت زشت آمریكایی بود».
وزیر اطلاعات در این پیام خاطرنشان كرد: و اینك حضور مهربانانه برادران متدین و ولایتمدار ارتش در مناطق سیلزده به همراه سایر نیروهای لشگری، كشوری، اطلاعاتی و مردمی امید را در دل های پاك سیل زدگان بارورتر كرده است و مسیر خدمتگذاری به مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی در گام دوم انقلاب پرصلابت و با اقتدار ادامه دارد.
سیام*3061**1601**