اتحادمردم و نيروهاي مسلح در سيل خوزستان در جهان كم نظير است

اهواز - ايرنا - فرماندهي قرارگاه منطقه اي و ارشد آجا در جنوب غرب گفت:همدلي و اتحاد بين نيروهاي مسلح و مردم در زمينه خدمت رساني به مناطق سيل زده خوزستان كم نظير است.

به گزارش ايرنا امر سرتيپ دوم حمزه بيدادي روز پنجشنبه در آيين رژه خودرويي ارتش به مناسبت 29 فروردين روز ارتش، در اهواز بيان كرد: باتدبيري كه امير فرماندهي ارتش در استان هاي سيل زده داشتند ظاهر رژه ارتش در خوزستان نسبت به ساير استان ها متفاوت بود.
وي افزود: ارتش و نيروهاي مسلح در كنار انجام وظيفه ذاتي خود كه همان حفظ مرزهاي كشور و اين نظام اسلامي است در كنار مردم نيز با تمام ظرفيت خود در صحنه حضور دارد.
فرماندهي قرارگاه منطقه اي و ارشد آجا در جنوب غرب ادامه داد: در سيلاب اخير تمامي نيروهاي مسلح به ويژه ارتش در جنوب غرب با تمامي نيروها و تجهيزات سبك و سنگين خود پاي كار آمدند و تا بهبود شرايط خوزستان در اين ميدان حضور دارند.
وي گفت: يگان هاي امدادي و كمك رسان ارتش در 10 نقطه خوزستان به تشخيص مديريت بحران و هلال احمر به كمك مردم سيل زده رفته اند.
امير سرتيپ بيدادي افزود: امروز به نمايندگي از ارتش و نيروهاي مسلح اعلام مي كنيم كه تا آخرين لحظه در كنار مردم مناطق سيل زده حضور داريم تا بتوانيم آلام مردم را تسكين دهيم.
وي گفت: با تمامي كاستي ها و گرفتاري هاي مردم ، هر زماني نياز باشد در هر نقطه اي وارد عمل مي شويم.
رژه خودرويي ارتش جمهوري اسلامي روز پنجشنبه با حضور جمعي از فرماندهان نظامي و انتظامي و مسئولان خوزستان در بلوار قدس اهواز برگزار شد و بيش از يكصد خودروي ارتش حامل كمك به مناطق سيل زده خوزستان از مقابل جايگاه عبور كردند . قرار است اين كمك ها در 10 نقطه سيل زده خوزستان توزيع شوند.
7152/ 6037