ارتش لرستان اقلام امدادي به منطقه قلايي سلسله ارسال كرد

خرم آباد- ايرنا- همزمان با روز ارتش، لشگر 84 پياده ارتش لرستان با ارسال مواد غذايي و اقلام زيستي به مردم سيلزده منطقه محروم قلايي كمك كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، سرهنگ نادر صالحي، معاون عقيدتي سياسي لشگر 84 پياده ارتش لرستان در آيين ارسال اقلام امدادي ارتش به سيلزدگان منطقه قلايي، اظهار داشت: نيروي زميني ارتش با شركت در طرح‌هاي مردم‌ياري خدمات شاياني را به جامعه ارائه كرده است بگونه‌اي كه رضايتمندي فرماندهي معظّم كلّ قوا را به همراه داشته و در حال حاضر نيز تمامي تلاش خود را در جهت تحقق تدابير ارزشمند آن فرماندهي معظم، بر مبناي سه اصل مهم، ولايت‌مداري، عدالت‌محوري و شايسته‌سالاري، معطوف كرده است.
وي با اشاره به محموله كمكي ارتش به سلزدگان قلايي گفت: اين اقلام شامل پك هاي غذايي 40 روزه و اقلام زيستي از قبيل فرش، پتو و وسايل گرمايشي است كه در قالب 11 ماشين سبك و دو ماشين سنگين براي توزيع در ميان مردم سيلزده منطقه قلايي ارسال مي شوند.
شريف خسروي فرماندار سلسله نيز ضمن تبريك به مناسبت روز ارتش به تمامي سبزپوشان سرافراز، اظهار داشت: در سيل اخير كه منطقه قلايي نيز با ان درگير شدند، ارتش با ارسال اكيپ هاي مهندسي و غواصي و قايق قصد خدمت رساني به مردم منطقه قلايي را داشتند كه شرايط جغرافيايي به آنها اجاز نداد.
وي وجود ارتش را ظرفيتي عظيم در راستاي ارائه خدمت صادقانه و بي ريا به هموطنان دانست كه در قلب مردم جاي دارد و از حضورشان براي خدمت به سيلزدگان شهرستان قدرداني كرد.
7265