رژه خدمت خودرویی ارتش در شهر سیل زده آق قلا برگزار شد

گرگان - ایرنا - رژه خدمت خودرویی ارتش و سایر نیروهای نظامی و انتظامی همزمان با 29 فروردین و روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهر سیلزده آق قلا در شمال استان گلستان برگزار شد .

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا این مراسم از روبروی دادگستری آق قلا برگزار و در آن یگان های نمونه ارتش جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج مقاومت و نیروی انتظامی قزوین در برابر جایگاه رژه رفتند و گوشه ای از توان و اقتدار نیروهای دفاعی و مسلح نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند.
دراین مراسم همچنین علاوه بر یگان های پیاده فعال در خدمت رسانی سیل، یگان های زرهی و موتوری (نفربرها و خودروهای سبك و سنگین) حاضر در مناطق سیل زده گلستان هم از مقابل جایگاه رژه رفتند.
در مراسم رژه نیروهای خدمت رسان علاوه بر فرماندهان نظامی و انتظامی، ائمه جمعه و مسئولان، خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و آحاد مختلف مردم این شهرستان حضور خواهند داشتند.
فرمانده كل ارتش چند روز قبل گفته بود با هدف استمرار خدمت رسانی به مردم، رژه روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان در روز 29 فروردین امسال در استان‌های سیل زده برگزار نمی‌شود .
7333/3091