غلامی: با شایعه پردازان تعویق كنكور سراسری 98 برخورد می شود

تهران – ایرنا – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در صفحه اینستاگرام خود با هشدار نسبت به برخی شایعات در مورد تعویق زمان برگزاری كنكور سراسری نوشت: دستگاه های مسئول در حال پیگیری و شناسایی هویت شایعه پردازانی هستند كه خبر از تعویق برگزاری كنكور سراسری 98 می دهند.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار دانشگاه ایرنا، منصور غلامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: به داوطلبان محترم آزمون ورودی دانشگاه ها توصیه می كنم مراقب باشید عده ای با طرح موضوع تعویق زمان كنكور، شما را خام و سرگرم نكنند تا در روند برنامه مطالعه شما سستی و خلل وارد نشود.
در ادامه پیام وزیر علوم به داوطلبان كنكور سراسری آمده است: این كار آنها حتما به ضرر شما و به نفع رقیب های شماست. از زمان وقوع سیل تا كنكور سراسری بیش از دو ماه فاصله وجود دارد، در حالی كه آزمون كارشناسی ارشد در ابتدای اردیبهشت بود. پس قابل مقایسه نیستند.
غلامی در ادامه نوشت: بررسی های ما نشان می دهد برخی افراد كه این موضوع را مطرح می كنند، اصلا داوطلب كنكور نیستند. البته در حال پیگیری هستیم تا مشخص شود هویت اصلی آنها چیست و به چه دلیل و منظوری دارند موجب نگرانی داوطلبان عزیز می شوند. مسئله از طریق دستگاه های مسئول در حال پیگیری است.
یادآور می شود: به علت وقوع سیل، با تصویب شورای سنجش و پذیرش دانشجو كنكور كارشناسی ارشد 98 به جای روزهای 5 و 6 اردیبهشت، روزهای 23 و 24 خردادماه امسال و كنكور سراسری 98 بر اساس برنامه زمان بندی از پیش اعلام شده و بدون هیچ تغییری در روزهای 13 و 14 تیرماه امسال برگزار می شود.
9492**1584